Fortsett til innholdet. | Gå til navigasjonen

Seksjoner
Personlige verktøy
Logg inn
Om foreningen

Norsk Skipsfartshistorisk Selskap

    • 1500 medlemmer
    • syv lokalforeninger med regelmessige møter
    • tidsskriftet SKIPET 4 ganger i året
    • eier unik fotosamling
Vårt magasin

Files in English

You may find files on our website intelligible to English users.

 

Warbuilt - MMS 110 foot class

MMS 140 foot class

Escort trawlers to Scandinavia

German vessels to Norway 1945/46

 

mv FJALIR (1939) was the former German Kondor

 
Du er her: Forside Skipsbygging Stålskipsverft Haugesunds Mek Verksted, Haugesund

Haugesunds Mek Verksted, Haugesund

Dokksettinger i Flyedokk II, utarbeidet av Stein-Erik Dagsland

Dokksatt i dokk II

NR. NAVN REDERI HJEMSTED TYPE DWT ÅR INN UT
1 Sally Stove Lorentzens Rederi A/S Oslo Dobbeldek 10850 1956 05.11. 15.11.
2 Tres Olaus Kvilhaug Hgsd Trelastbåt 1250 1956 23.11. 11.12
3 Tinto Ellermans Wilson Line Hull Stykkgods 1795 bt 1956 11.12. 13.12
4 Nyhall Chr.Haaland Hgsd Tankskip 14240 1956 13.12.
5 Fernwood Fearnley & Eger Oslo Linjeskip 6400 1956 28.12. 3012.
6 Conny Schanches Rederi Bergen Trelastbåt 2130 1957 02.01. .05.01
7 Karma TH.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1957 05.01. 08.01.
8 Nyholm Chr.Haaland Hgsd Tankskip 8365 1957 08.01. 07.02.
9 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgods 9010 1957 08.02. 21.02.
10 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1957 21.02. 11.03.
11 Susanne Eilert Lunds Rederi Bergen Stykkgods 5840 1957 11.03. 05.03.
12 Gudrun Birger Pedersen Hgsd Trelastbåt 1820 1957 18.03. 28.03.
13 Facto B.Stolt-Nielsen Hgsd Trelastbåt 2500 1957 01.04. 15.04.
14 Karen Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 1800 1957 01.04. 15.04.
15 Karen Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 1800 1957 15.04. 28.04.
16 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 2400 1957 15.04. 28.04.
17 Brand VI Bernt Fauske Ålesund Passasjer 785 bt 1957 20.04. 29.04.
18 Høegh Aiglonne Leif Høegh & Co Oslo Stykkgod 6080 1957 29.04. 20.06.
19 Vimi Kr.Størksen Kopervikk Fiskebåt 1957 21.06. 25.06.
20 Flytekran Hamburg 1957 21.06. 25.06.
21 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2800 1957 26.06. 03.07.
22 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1957 25.06. 03.07.
23 Granli O.G.Gjessens Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2525 1957 03.07. 05.07.
24 Vimi Kr.Størksen Kopervik Fiskebåt 1957 03.07. 05.07.
25 Kongsholm Br.Olsen Stavanger Bulkskip 5900 1957 05.07. 06.07.
26 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgods 8000 1957 08.07. 12.07.
27 Vimi Kr.Størksen Kopervik Fiskebåt 1957 12.07. 13.07.
28 Hop August Kjærland Bergen Singeldekker 1957 08.08. 08.08.
29 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgods 8000 1957 25.08. 26.08.
30 Gardhav Gard & Haavik Hgsd Stykkgods 7525 1957 30.08. 11.09.
31 Nyhorn Chr.Haaland Hgsd Linjeskip 8075 1957 11.09. 20.09.
32 Lars Meling H.M.Wrangell Hgsd Stykkgods 9350 1957 21.09. 25.09.
33 Lønn Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 3700 1957 07.10. 14.10.
34 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10775 1957 14.10. 19.10.
35 Frigora Chr.Haaland Hgsd Fryseskip 1300 1957 22.10. 01.11.
36 Frigora Chr.Haaland Hgsd Fryseskip 1300 1957 03.11. 05.11.
37 Rask Sigvald Risanger Hgsd Trelastbåt 2065 1957 14.11.
38 Rogaland Det Stavangerske D/S Stavanger Kystrute 1957 15.11. 15.11.
39 Rutenfjord Jon D.Mathisen Oslo Kystrute 1957 08.12. 10.12.
40 Magnhild Martin Clausen Hgsd Singeldekker 1050 1957 11.12. 17.12.
41 Hombersund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 550 1957 17.12. 19.12.
42 Gardhav Gard & Haavik Hgsd Stykkgods 7525 1957 19.12. 11.01.
43 Vibran Vibran Shipping Hgsd Tankskip 4150 1958 11.01. 27.01.
44 Ice Pearl Thv.J.Kyvik Hgsd Fryseskip 730 1958 27.01. 03.02.
45 Thermo Grindhaug Fiskebåtrederi Kopervik Fryseskip 561 1958 20.02. 20.02.
46 Bjogna Backers Rederi AS Kr,sund Trelast 2810 1958 21.02. 24.02.
47 Ranenfjord Amerikalinjen Oslo Linjeskip 6390 1958 26.02. 03.03.
48 Zero Johannes Østensjø & Co Hgsd Fryseskip 800 1958 03.03. 04.03.
49 Atair Olav Østensjø Hgsd Fiskebåt 320 1958 05.03. 06.03.
50 Carita Gøteborg 1958 17.03. 19.03.
51 Lars Meling H.M.Wrangell Hgsd Stykkgods 9350 1958 20.03. 25.03.
52 Gard H.M.Wrangell Hgsd Tankskip 12800 1958 26.03. 30.03.
53 Topeka Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Linjeskip 7550 1958 01.04. 18.04.
54 Estello Bj.Ruud-Pedersen Oslo 1958 21.04. 25.04.
55 Acadia Sigurd Bruusgaard Drammen Stykkgods 8750 1958 25.04. 03.05.
56 Goya J.Ludwig Mowinckle Bergen Stykkgods 6980 1958 04.05. 03.05.
57 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgods 9010 1958 05.05. 12.05.
58 Granli O.G.Gjessens Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2525 1958 12.05. 21.05.
59 Bro Birger Pedersen Hgsd Trelastbåt 2425 1958 12.05. 21.05.
60 Force Martin Clausen Hgsd Singeldekker 2900 1958 21.05. 25.05.
61 Basra Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2800 1958 23.05. 24.05.
62 Lindborg Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 2770 1959 27.05. 02.06.
63 Svanholm Trygve Matland Hgsd Trelastbåt 1250 1958 02.06. 04.06.
64 Lindhaug Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 1960 1958 05.06. 13.06.
65 Karen Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 1800 1958 05.06. 06.06.
66 Kongshavn M.H.Komgshavn Hgsd Trelastbåt 1765 1958 06.06. 13.06.
67 Beduin O.A.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 17460 1958 14.06. 20.06.
68 Gudrun Birger Pedersen Hgsd Trelastbåt 1825 1958 20.06. 30.06.
69 Buccaneer O.A.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 8820 1958 30.06. 14.07.
70 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgods 8000 1958 14.07. 17.07.
71 Anna Odland Jacob Odland SS Hgsd Stykkgods 9700 1859 22.08. 07.10.
72 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgods 8000 1958 07.10. 09.10.
73 Sunda J.Ludwig Mowinckle Bergen Linjeskip 7900 1958 09.10. 11.10.
74 John Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgods 8380 1958 13.10. 17.10.
75 Bygg 17 HMV Hgsd Bulkskip 10510 1958 18.10. 01.11.
76 Anna Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 14260 1958 03.11. 08.11.
77 Sneland 1 Rich.Amlie Hgsd Dobbeldekker 10761 1958 15.11. 25.11.
78 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1958 25.11. 28.11.
79 O.A.Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 17310 1958 29.11. 17.12.
80 Noreg H.M.Wrangell Hgsd Tankskip 12130 1859 17.12. 22.12.
81 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10775 1958 26.12. 26.12.
82 Lønn Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 3600 1959 07.01. 12.01.
83 Vibran Vibran Shipping Hgsd Tankskip 4180 1959 12.01. 19.01.
84 Varild Valdemar Skogland Hgsd Stykkgods 5900 1959 20.01. 21.01.
85 Marie Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgods 8075 1959 22.01. 25.02.
86 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10775 1959 25.02. 20.03.
87 Marvel Hartvig Larsen Hgsd Trelastbåt 2530 1959 17.04. 24.04.
88 Karma TH.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1959 07.04. 24.04.
89 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1959 24.04. 26.04.
90 Lindborg Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 2770 1959 27.04. 30.04.
91 Granli Gjessen Eftf. Sk,havn Trelastbåt 2525 1959 30.04. 09.05.
92 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1959 30.04. 09.05.
93 Polytrader Einar Rasmussen Kr.sand Bulkskip 10340 1959 12.05. 13.05.
94 Sunbeam A/S Gerrards Rederi Kr.sand Stykkgods 8000 1959 13.05. 16.05.
95 Blankvann Jacobsen & Salvesen Oslo Stykkgods 9200 1959 16.05. 20.05.
96 Otta Klaus Wise Hansen Bergen Singeldekker 3600 1959 20.05. 29.05.
97 Varodd Egil Næsheim Hgsd Singeldekker 2800 1959 01.06.
98 Basra Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2800 1959 03.06. 08.06.
99 Eli Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 17440 1959 08.06. 16.06.
100 Reina Torlak Skogland Hgsd Stykkgods 6980 1959 16.06. 06.07.
101 Gardvik Gard & Haavik Hgsd Stykkgods 7110 1959 06.07. 10.07.
102 Sneland 1 Rich.Amlie Hgsd Dobbeldek 10761 1959 10.07. 10.08.
103 Buccaneer O.A.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 8820 1959 11.08. 20.08.
104 Brissac Zeeland Transportation Dunkerque Tankskip 16000 1959 01.09. 04.09.
105 Varangmalm A/S Malmfart Kirkenes Bulkskip 7220 1959 15.09. 18.09.
106 Lønn Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 3600 1959 18.09. 28.10.
107 Ice Pearl Th.Johan Kyvik Hgsd Fryseskip 730 1959 02.10. 08.10.
108 Rogn Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 1959 15.10. 18.10.
109 Bygg 18 HMV Hgsd Bulkskip 10500 1959 18.10. 07.11.
110 Henry Vang Henry Vangs Rederi Hgsd Trelastbåt 1550 1959 18.11. 21.11.
111 Høegh Collier Leif Høegh & Co Oslo Singeldekk 3660 1959 18.11. 21.11.
112 Bygg 18 HMV Hgsd Bulkskip 10500 1959 21.11. 24.11.
113 Rimfonn Sigvald Bergesen Stavanger Tankskip 13588 1959 24.11. 29.11.
114 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgods 9016 1959 03.12. 11.12.
115 Skjelnes Harald Meidell Bergen Dobbeldekker 10800. 1960 10.01. 14.01.
116 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1960 14.01. 16.01.
117 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Singeldekker 8000 1960 17.01. 19.01.
118 Feggen Lundegaard & Sønner Farsund Dobbeldekker 11000 1960 19.01. 27.01.
119 Samuel Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgods 8330 1960 27.01. 15.02.
120 Gardhav Gaard & Haavik Hgsd Stykkgods 7400 1960 16.02. 20.02.
121 Samuel Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgods 8330 1960 20.02. 07.03.
122 Vibran Vibran Shipping Hgsd Tankskip 4190 1960 07.03. 12.03.
123 Spurt Lundegaard & Sønner Farsund Dobbeldekker 10850 1960 12.03. 17.03.
124 N.O.Røgenæs Nils Røgenæs Hgsd Dobbeldekker 10850 1960 17.03. 31.03.
125 Tanafjord Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6400 1960 01.04. 06.04.
126 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 2400 1960 07.04. 19.04.
127 Belgrano Fred Olsen Oslo Stykkgods 8000 1960 19.04. 22.04.
128 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1960 22.04. 26.04.
129 Polycrown Einar Rasmussen Kr.sand Stykkgods 10270 1960 26.04. 28.04.
130 Gerore Gerrards Rederi Kr.sand Bulkskip 10400 1960 28.04. 30.04.
131 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1960 02.05. 04.05.
132 Karma Th.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1960 04.05. 10.05.
133 Granli O.G.Gjessen Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2500 1960 04.05. 10.05.
134 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1960 10.05. 14.05
135 Sunda J.Ludwig Mowinckle Bergen Linjeskip 7400 1960 15.05. 15.05.
136 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1960 16.05. 20.05.
137 Mofjell T.Klaveness Oslo Bulkskip 12870 1960 20.05. 14.06.
138 Farland Sverre Farstad Ålesund Bulkskip 10500 1960 14.06. 16.06.
139 Mofjell T.Klaveness Oslo Bulkskip 12870 1960 16.06. 14.07
140 Garnes Kristian Jebsen Bergen Stykkgods 3120 1960 01.08. 08.08.
141 Anna Odland Jacob Odland SS Hgsd Stykkgods 8700 1960 09.08. 11.08.
142 Skaubo I.M.Skaugen Oslo Stykkgods 12510 1960 15.08. 25.08.
143 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2850 1960 26.08. 27.08.
144 Boreas Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 4400 1960 29.08. 01.09.
145 Nepos Martin Bruusgaard Oslo Singeldekker 3590 1960 03.09. 09.09.
146 Gardvik Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 7110 1960 10.09. 16.09.
147 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1960 23.09. 28.09.
148 O.A.Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 17310 1960 28.09. 06.10.
149 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1960 07.10. 08.10.
150 Balblom Fred Olsen Oslo Linjeskip 1850 1960 18.10. 21.10.
151 Marie Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgodsskip 8075 1960 25.10. 03.11.
152 Bessa Finn Røgenæs Hgsd Trelastbåt 4180 1960 03.11. 07.11.
153 Varodd Egil Næsheim Hgsd Stykkgodsskip 2960 1960 25.11. 29.11
154 Eli Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 17440 1960 02.12. 17.12.
155 Nyholt Chr.Haaland Hgsd Tankskip 16220 1960 19.12. 21.12.
156 K.J.Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 16370 1961 02.01. 09.01.
157 Augvald H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12600 1961 11.01. 16.01.
158 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10500 1961 20.01. 20.01.
159 Skiensfjord Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6400 1961 20.01. 25.01.
160 Basra Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2800 1961 25.01. 02.02.
161 Gardhav Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 7400 1961 02.02. 10.02.
162 Gardvik Gaard & Haavik Haug Stykkgodsskip 7110 1961 11.02. 03.03.
163 Tanafjord Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6400 1961 03.03. 11.03.
164 Reina Torlak Skogland Hgsd Stykkgodsskip 6980 1961 11.03. 21.03
165 Sunheim Hjalmar Bjørge Oslo Bulkskip 15250 1961 23.03. 25.03
166 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 2400 1961 27.03. 29.03.
167 Berean A.O.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 13230 1961 29.03. 03.04.
168 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1961 12.04. 18.04.
169 Karma Th.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1961 18.04. 20.04.
170 Granli O.G.Gjessen Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2500 1961 18.04. 20.04.
171 Farland Sverre Farstad Ålesund Bulkskip 10500 1961 21.04. 24.04.
172 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1961 25.04. 03.05.
173 Lindhaug Alf Lindøe Hgsd Trelastbåt 1970 1961 25.04. 03.05.
174 Caribia Johan Hagenæs Ålesund Fryseskip 965 1961 09.05. 13.05.
175 Lindborg Alf Lindøe Hgsd Trelastbåt 2770 1961 09.05. 13.05.
176 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2850 1961 15.05. 20.05.
177 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9010 1961 09.06. 12.06.
178 Besseggen Chr.Østberg Larvik Stykkgodsskip 5890 1961 12.06. 16.06.
179 Eli Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 17440 1961 17.06. 20.06.
180 Frierfjord Amerika Linjen Oslo Stykkgodsskip 7960 1961 20.06. 25.06.
181 Boreas Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 4400 1961 27.06. 07.08.
182 Vigsnes Kristian Jebsen Bergen Stykkgodsskip 2840 1961 07.08. 29.08.
183 Boreas Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 4400 1961 30.08. 14.09.
184 Wenny Schanches Rederi Bergen Bulk 12514 1961 15.09. 18.09.
185 Belbetty Belship Oslo Tungløftskip 4600 1961 25.09. 25.09.
186 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1961 08.10. 12.10.
187 Spurt Lundegaard & Sønner Farsund Dobbeldekker 10850 1961 16.10. 19.10
188 Vesteraalen Vesteraalens D/S Stmarknes Hurtigrute 2117 bt 1961 19.10. 20.10.
189 Nyholt Chr.Haaland Hgsd Tankskip 16220 1961 01.11. 04.11.
190 Boreas Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 4400 1961 11.11. 17.11.
191 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1961 18.11. 25.11.
192 Bindal Boe & Pedersen Oslo Stykkgodsskip 5975 1961 27.11.
193 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1961 04.12. 05.12.
194 Mosnes Mosvold Shipping Kr.sand Stykkgodsskip 9500 1961 08.12. 22.01.
195 Gardhav Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 7400 1962 23.01. 25.01.
196 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9010 1962 25.01. 03.02.
197 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1962 05.02. 08.02.
198 Ibis August Leffler Gøteborg Singeldekker 2782 1962 08.02. 28.02.
199 Nigella PR Nigela Gøteborg Singelødekker 6018 1962 02.03. 12.03.
200 Sunnriver Lundegaard & Sønner Farsund Stykkgodsskip 12700 1962 12.03. 14.03.
201 Gol August Kjærland Bergen Bulkskip 2720 1962 14.03. 19.03.
202 Richard Amlie Richard Amlie Hgsd Tankskip 4335 1962 18.03. 01.04.
203 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9560 1962 01.04. 07.04.
204 Richard Amlie Richard Amlie Hgsd Tankskip 4335 1962 07.04. 10.04.
205 Basra Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2800 1962 11.04. 17.04.
206 Bro Birger Pedersen Hgsd Trelastbåt 2425 1962 11.04. 17.04.
207 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 2400 1962 17.04. 03.05.
208 Lindhaug Alf Lindøe Hgsd Trelastbåt 1970 1962 17.04. 03.05.
209 Karma Th.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1962 03.05. 05.05.
210 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1962 03.05. 05.05.
211 Granli O.G.Gjessen Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2500 1962 08.05. 10.05
212 Farland Sverre Farstad Ålesund Bulkskip 10500 1962 11.05. 16.05.
213 Balkis Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 4525 1962 16.05. 21.05.
214 Buccaneer A.O.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 8820 1962 16.05. 21.05.
215 Augvald H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12600 1962 22.06. 29.06.
216 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2850 1962 28.07
217 K.J.Knudsen Knut Knutsen OAS Hgsd Tankskip 16370 1962 27.07. 06.08.
218 Stolt Avance Stolt-Nielsens Rederi Hgsd Tankskip 13580 1962
219 Holmgar Stamers Rederi Bergen Tankskip 13635 1962 07.08. 13.08.
220 Prometheus Jacob Odland SS Hgsd Tankskip 13250 1962 20.08. 24.08.
221 Stokkfjord Anders Stokka Hgsd Stykkgodsskip 465 1962 03.09. 04.09.
222 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10500 1962 06.09. 10.09
223 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9500 1962 22.09. 24.09.
224 Knut Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Kystruteskip 1200 1962 11.10. 24.10.
225 Sandefjord Haldor Vieik Sandefjord Tankskip 8820 1962 25.11. 30.11.
226 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1962 11.12. 27.12.
227 Bingo Kriohn Brekkes Rederi Hgsd Stykkgodsskip 9470 1962 27.12.
228 Vestland Richard Amlie Hgsd Bulkskip 13600 1963 03.01. 17.01.
229 Nyholt Chr.Haaland Hgsd Tankskip 16220 1963 23.01. 26.01.
230 Berean A.O.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 13230 1963 26.01. 01.02.
231 Matang Halfdan Grieg Bergen Bulkskip 13060 1963 01.02. 10.02.
232 Sunnheim Hjalmar Bjørge Oslo Bulkskip 15250 1963 12.02. 16.02.
233 Lundys Lane Olga Konow Oslo Tankskip 16700 1963 19.02. 23.02.
234 Buccaneer A.O.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 8820 1963 24.02. 28.02.
235 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9500 1963 01.03. 09.03.
236 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1963 09.03. 13.03.
237 Bow Plate Rederiet Odfjell Bergen Stykkgodsskip 7300 1963 13.03. 18.03.
238 Minerva H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 7110 1963 19.03. 25.03.
239 Gardvik Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 7110 1963 25.03. 30.03.
240 Marvel Harvig Larsen Hgsd Trelastbåt 2530 1963 30.03. 10.04.
241 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1963 30.03. 10.04.
242 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1963 10.04. 19.04
243 Karma Th.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1963 23.04. 25.04.
244 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1963 25.04. 27.04.
245 Avance Jens Henriksen Risør Stykkgodsskip 6000 1963 27.04.
246 Karma Th.Nordbø Hgsd Trelastbåt 1800 1963 06.05. 09.05.
247 Varodd Egil Næsheim Hgsd Stykkgodsskip 2960 1963 06.05. 09.05.
248 Stavborg O.H.Meling Stavanger Stykkgodsskip 3100 1963
249 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 2400 1963 15.05. 18.05.
250 Stavborg O.H.Meling Stavanger Stykkgodsskip 3100 1963 20.05. 27.05.
251 Jolita Lars Rey-Johansen Oslo Stykkgodsskip 720 1963 20.05. 27.05.
252 Jolita Lars Rey-Johansen Oslo Stykkgodsskip 720 1963 27.05. 31.05.
253 Joselin Lars Rey-Johansen Oslo Stykkgodsskip 2000 1963 31.05. 06.05.
254 Lionel Alf Mohn Oslo Stykkgodsskip 4490 1963 06.05. 08.05.
255 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1963 10.06. 13.06.
256 Jolita Lars Rey-Johansen Oslo Stykkgodsskip 720 1963 13.06. 14.06.
257 Holmgar Stamers Rederi Bergen Tankskip 13635 1963 17.06. 18.06.
258 Sneland 1 Richard Amlie Hgsd Bulkcarrier 15600 1963 18.06. 20.06.
259 Prosper Jacob Odland SS Hgsd Stykkgodsskip 8700 1963 21.06. 26.06
260 H.J.Kyvik A/S Kyviks Rederi Hgsd Stykkgodsskip 530 1963 26.06. 27.06.
261 Augvald H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12500 1963 27.06. 05.07.
262 Gardvik Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 7110 1963 25.07. 27.07.
263 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1963 29.07. 07.08.
264 Concordia Lago Chr.Haaland Hgsd Linjeskip 8860 1963 08.08. 24.10.
265 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1963 24.10. 26.10
266 Gardvik Gard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 1963 29.10. 11.11.
267 Elisabeth Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8460 1963 13.11. 25.11.
268 Stolt Avenir Stolt-Nielsens Rederi Hgsd Tankskip 12278 1963 25.11. 18.12.
269 Argo Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 9350 1964 02.01. 07.01.
270 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9010 1964 07.01. 30.01.
271 Bingo Krohn Brekkes Rederi Hgsd Stykkgodsskip 9470 1964 16.02. 02.03.
272 John Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgodsskip 8380 1964 02.03. 12.03.
273 Lillevann Jacobsen &Salvesen Oslo Stykkgodsskip 5862 1964 12.03. 15.03.
274 Lyngenfjord Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6390 1964 16.03. 21.03.
275 Berean A.O.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 13230 1964 21.03. 26.03.
276 John Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgodsskip 8330 1964 01.04. 01.04.
277 Richard Amlie Richard Amlie Hgsd Tankskip 4335 1964 13.04. 21.04.
278 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1964 13.04. 21.04.
279 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1964 21.04. 24.04.
280 Marvel Hartvig Larsen Hgsd Trelastbåt 2530 1964 21.04. 24.04.
281 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1964 24.04. 04.05.
282 Granli O.G.Gjessen Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2590 1964 24.04. 04.05.
283 Rosto E.H.Kongshavn Hgsd Stykkgodsskip 4250 1964 04.05. 28.05.
284 Sunheim Hjalmar Bjørge Oslo Bulkskip 15250 1964 28.05. 31.05.
285 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1964 08.06. 08.06.
286 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1964 08.06. 08.06.
287 Caribia Johan Hagenæs Ålesund Fryseskip 767 1964 11.06. 13.06.
288 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9500 1964 08.08. 12.08.
289 Eli Haven Jacob Kjøde Bergen Stykkgodsskip 7880 1964 13.08. 13.08.
290 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10500 1964 17.05. 21.08.
291 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1964 21.08. 29.08.
292 Anco Sailor A.O.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 13230 1964 07.09. 23.09.
293 John Bakke Vibran Shipping Hgsd Stykkgodsskip 8330 1964 23.09. 23.09.
294 Avance Jens Henriksen Risør Stykkgodsskip 6000 1964 28.09. 01.10.
295 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2850 1964 01.10. 05.10.
296 Avance Jens Henriksen Risør Stykkgodsskip 6000 1964 05.10. 14.10.
297 Asubone Stord Verft Takoradi Hekktråler 1964 21.10. 23.10.
298 Velox Erik Smedsvik Hgsd Stykkgodsskip 5975 1964 29.10. 02.11.
299 Golfstraum Anders Utkilen Bergen Stykkgodsskip 2091 1964 02.11. 05.11.
300 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1964 05.11. 07.11.
301 John K.Kyvik Helge Kyviks Rederi Hgsd Stykkgodsskip 9120 1964 09.11. 14.11.
302 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10795 1964 15.11. 16.11.
303 Velox Erik Smedsvik Hgsd Stykkgodsskip 5975 1964 16.11. 27.11.
304 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2850 1964 27.11. 27.11.
305 Sundora Navi Italiene Trieste Bulk 16370 1964 27.11. 30.11.
306 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 2400 1964 14.12. 18.12.
307 Tore Jarl Nordenfjeldske DS Tr.heim Kystruteskip 1043 1964 23.12. 15.01.
308 Notos Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 4240 1965 15.01. 18.01.
309 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1965 23.01. 26.01.
310 Hegra Bachke & Co Tr,heim Stykkgodsskip 3600 1965 26.01. 0.02.
311 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1965 02.02. 15.02.
312 Anglo Valdemar Skogland Hgsd Trelastbåt 2850 1965 19.02. 27.02.
313 Vigsnes Arne Østensjø Hgsd Stykkgodsskip 2840 1965 01.03. 19.03.
314 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1965 19.03. 29.03.
315 Valhall Valdemar Skogland Hgsd Dobbeldekker 10775 1965 29.03. 01.04.
316 Lindhaug Alf Lindøe Hgsd Trelastbåt 1975 1965 01.04. 10.04.
317 Rosto Erik Kongshavn Hgsd Stykkgodsskip 4250 1965 10.04. 11.05.
318 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1965 11.05. 14.05.
319 Richard Amlie Richard Amlie Hgsd Tankskip 4335 1965 14.05. 21.05.
320 Ogeka Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8570 1965 21.05. 04.06.
321 Storhaug Kystverket Oslo 1965 09.06. 24.06.
322 Norskjell Vestenfjelskeoljeselskap Hgsd Tankskip 622 1965 14.06. 15.06.
323 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1965 18.06. 27.06.
324 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Tankskip 10510 1965 02.08. 05.08.
325 Stavborg O.H.Meling Stavanger Bulkskip 3100 1965 09.08. 20.08.
326 Håkon Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2160 brt 1965 27.08. 28.08.
327 Erling Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1965 01.09. 02.09.
328 Venus Det Bergenske D/S Bergen Passasjerferge 6268 bt 1965 05.09. 06.09.
329 Golfstraum Anders Utkilen Bergen Stykkgodsskip 2125 1965 15.09. 20.09.
330 Vestland Richard Amlie Hgsd Bulkskip 13950 1965 29.09. 08.10.
331 Hop August Kjærland Bergen Bulkskip 3100 1965 08.10. 13.10.
332 Gerore Gerrards Rederi Kr,sand Bulkskip 10500 1965 14.10. 20.10.
333 Rangvald Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 1788 brt 1965 21.10. 30.10.
334 Bremsnes Backers Rederi Kr,.sund Bulkskip 2800 1965 01.11. 19.11.
335 Hellesund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 910 1965 20.11. 20.11.
336 Margrethe Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8420 1965 22.11. 14.12.
337 Perry Sjur Lothe Hgsd Stykkgodsskip 900 1965 15.11. 16.12.
338 Hombersund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 540 1965 21.12. 03.01.
339 Martin Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 9225 1966 03.01. 08.01.
340 Sundora Navi Italiene Trieste Bulk 16370 1966 10.01. 14.01.
341 Harald Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt 1966 24.01. 25.01.
342 Carrier Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 8000 1966 25.01. 27.01.
343 Ogeka Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8570 1966 27.01. 01.02.
344 Golfstraum Anders Utkilen Bergen Stykkgodsskip 2125 1966 03.02. 08.02.
345 Altnes Kristian Jebsens Rederi Bergen Bulkskip 3450 1966 09.02. 10.02.
346 Hansa Nordsjøtransport Bergen Bulkskip 1450 1966 15.02. 16.02.
347 Foldenfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6400 1966 17.02. 18.02.
348 Knut Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Kystruteskip 1226 1966 19.02. 21.02.
349 Ramsvik Kasper Nilsen Stavanger Trelastbåt 2460 1966 23.02. 26.02.
350 Lindhaug Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 1975 1966 26.02. 02.03.
351 Lindvang Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 2843 1966 02.03. 07.03.
352 Anco State O.A.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 13230 1966 15.03. 26.03.
353 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1966 28.03. 21.04.
354 Leknes Arne Østensjø Hgsd Stykkgodsskip 2700 1966 21.04. 27.04.
355 Felto E.H.Kongshavn Hgsd Stykkgodsskip 2000 1966 21.04. 27.04.
356 Granli O.G.Gjessen Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2500 1966 28.04. 04.05.
357 Raagan Torleif Lea Hgsd Trelastbåt 2390 1966 28.04. 04.05.
358 Marvel Hartvig Larsen Hgsd Trelastbåt 2530 1966 04.05. 14.05.
359 Karen Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 1800 1966 14.05. 16.05.
360 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9500 1966 25.05. 06.06.
361 Bro Birger Pedersen Hgsd Trelastbåt 2425 1966 13.06. 18.06.
362 Stokktind Anders Stokka Hgsd Bulkskip 2050 1966 16.06. 18.06.
363 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9500 1966 04.07. 09.07.
364 Vigsnes Arne Østensjø Hgsd Bulkskip 2840 1966 27.07. 02.08.
365 Argo Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 9350 1966 02.08. 16.08.
366 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1966 20.08. 25.08.
367 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1966 26.08. 23.09.
368 Kongshavn M.H.Kongshavn Hgsd Trelastbåt 1800 1966 26.09. 30.09.
369 Hopeville A.F.Klaveness Oslo Stykkgodsskip 8800 1966 30.09. 04.10.
370 Vigsnes Arne Østensjø Hgsd Bulkskip 2840 1966 04.10. 10.10.
371 Vesteraalen Vesteraalens D/S S,marknes Hurtigrute 2117 bt 1966 15.10. 25.10.
372 Lindborg Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 2770 1966 27.10. 28.10.
373 Bravo Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 2915 1966 01.11. 04.11.
374 Estrella Det Bergenske D/S Bergen Linjeskip 9680 1966 06.11. 09.11.
375 Lyngenfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6420 1966 18.11. 08.12.
376 Metco Richard Amlie Hgsd Tankskip 1030 1966 15.12. 23.12.
377 Storhavn + 2 lektere Kystverket Oslo Mudderapperat 1966 15.12. 23.12.
378 Stolt Atlantic Stolt-Nielsens Rederi Hgsd Tankskip 12270 1966 27.12. 14.01.
379 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 9350 1967 14.01. 25.01.
380 Notos Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 4240 1967 02.02. 10.02.
381 John K.Kyvik Hellge Kyviks Rederi Hgsd Stykkgodsskip 9120 1967 20.02. 16.03.
382 Gardøy Gaard & Haavik Hgsd Stykkgodsskip 9500 1967 16.03. 21.03.
383 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1967 21.03. 31.03.
384 Sommerville A.F.Klaveness Oslo Linjeskip 12692 1967 31.03. 05-04.
385 Gjertrud Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8750 1967 06.04. 14.04.
386 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1967 14.04. 26.04.
387 Velox Erik Smedsvig Hgsd Stykkgodsskip 5975 1967
388 Velox Erik Smedsvig Hgsd Stykkgodsskip 5975 1967 26.04. 12.05.
389 Granli O.G.Gjessen Eftf. Sk.havn Trelastbåt 2500 1967 26.04. 12.05.
390 Rott Arnold Myrdal Sandnes Singeldekker 940 1967 18.05. 19.05.
391 Rott Arnold Myrdal Sandnes Singeldekker 940 1967 20.05. 22.05.
392 Norma J.ludwig Mowinckel Bergen Linjeskip 7530 1967 23.05. 25.05.
393 Lloyd Groningen 1967 25.05. 27.05.
394 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1967 29.05. 31.05.
395 Rangvald Jarl Nordenfjelske D/S Tr,.heim Hurtigrute 1788 bt 1967 06.06. 07.06.
396 Vesteraalen Vesteraalens D/S St,marknes Hurtigrute 2095 bt 1967 08.06. 09.06.
397 Erling Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1967 09.06. 10.06.
398 Lindvang Alf Lindø Hgsd Trelastbåt 2843 1967 13.06. 19.06.
399 Hop August Kjærland Bergen Bulkskip 3100 1967 19.06. 10.07.
400 Skotten med 1 pram Lekter 1967 02.08. 09.08.
401 Amron Johan Amundsen Hgas Bulkskip 3050 1967 07.08. 09.08.
402 3 lektere ifra Skotten Lektere 1967 10.08. 21.08.
403 Sagahorn Høvding Shipping S.nessjøen Lekter 1694. 1967 05.09. 07.09.
404 Gerore Gerrards Rederi Kr.samd Bulkskip 10500 1967 08.09. 12.09.
405 Achernar Kr.sand 1967 19.09. 28.09.
406 Midnatsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2097 bt 1967 08.10. 12.10.
407 Soutra Bergen 1967 16.10. 22.10.
408 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9010 1967 24.10. 06.11.
409 Vigsnes Arne Østensjø Hgsd Bulkskip 2840 1967 09.11. 18.11.
410 North Star Chr.Haaland Hgsd Fryseskip 4750 1967 20.11. 07.12.
411 Northern Lights Chr.Haaland Hgsd Fryseskip 4500 1968 07.01. 24.01.
412 Franz Hals USSR Statsrederi Russisk 1968 05.02. 07.02.
413 Erling Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1968 12.02. 17.02.
414 Lyngenfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6420 1968 27.02. 01.03.
415 Vesteraalen Vesteraalens D/S S.marnes Hurtigrute 2095 bt 1968 02.03. 09.03.
416 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1968 11.03. 14.03.
417 Vestland Richard Amlie Hgsd Bulkskip 13950 1968 14.03. 30.03.
418 Arnholt Storesund Rederi Hgsd Stykkgodsskip 853 1968 03.04. 05.04.
419 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1968 05.04. 10.04.
420 Augvald H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12600 1968 16.04. 20.05.
421 Velox Erik Smedsvig Hgsd Stykkgodsskip 5975 1968 21.05. 28.05.
422 Rangvald Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 1788 bt 1968 06.06. 07.06.
423 Pax Arne Østensjø Hgsd Bulkskip 2840 1968 01.07. 01.07.
424 Gadus Leif Høegh Ålesund Tråler 1530 bt 1968 01.07. 06.07.
425 Randesund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 762 1968 17.07. 23.07.
426 Vardal Egil Næsheim Hgsd Stykkgodsskip 9350 1968 19.08. 05.09-
427 Suncorona Einar Saanum Mandal Stykkgodsskip 12870 1968 09.09. 01.10.
428 Velox Erik Smedsvig Hgsd Stykkgodsskip 5975 1968 02.10. 03.10.
429 Stavsund O.H.Meling Stavanger Singeldekker 3015 1968 08.10. 16.10.
430 Midnatsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2097 bt 1968 19.10. 25.10.
431 1968
432 Meteor Det Bergenske D/S Bergen Passajerskip 2856 bt 1968 27.10. 08.11.
433 Hovin Bachke & Co Tr.heim Singeldekker 2280 1968 08.11. 15.11.
434 Pax Arne Østensjø Hgsd Singeldekker 2840 1968 16.11. 19.11.
435 Essex Bj.Ruud-Pedersen Oslo Bulkskip 10510 1968 05.12. 03.01.
436 Sneland 1 Richard Amlie Hgsd Bulkskip 15616 1969 04.01. 16.01.
437 Notos Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 4240 1969 30.01. 02.02.
438 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9010 1969 02.02. 11.02.
439 Vardal Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 9350 1969 11.02. 12.02.
440 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1969 12.02. 18.02.
441 Corona H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9010 1969 19.02. 08.03.
442 Elisabeth Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8460 1969 10.03. 24.03.
443 Lyngenfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6420 1969 25.03. 31.03.
444 Essi Anne Bj.Ruud-Pedersen Oslo Tankskip 10510 1969 07.04. 14.04.
445 Gann Rogalnd Sjøguttskole Stavanger Skoleskip 1400 1969 16.04. 18.04.
446 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1969 21.04. 22.04.
447 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1969 22.04. 24.04.
448 Bergum O.H.Meling Stavanger Singeldekker 3376 1969 24.04. 30.04.
449 Pax Arne Østensjø Hgsd Bulkskip 2840 1969 30.04. 05.05.
450 Varangfjell Olsen & Uglestad Oslo Bulkskip 15250 1969 06.05. 08.05.
451 Saga State O.A.Andersen Eftf. Oslo Tankskip 13230 1969 09.05. 16.05.
452 Hombersund Knut Knutsen OAS Hgsd Kystruteskip 540 1969 21.05. 23.05.
453 Irina Stranheim & Stensaker Bergen Singeldekker 890 1969 26.05. 27.05.
454 Håkon Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2160 bt 1969 28.05. 29.05.
455 Amron Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 3050 1969 31.05. 16.06.
456 Stokktind Anders Stokka Hggsd Bulkskip 2050 1969 31.05. 10.06.
457 Gulette Rasmus Ellingsen Sk,havn Stykkgodsskip 2091 1969 16.06. 18.06.
458 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1969 19.06. 19.06.
459 Varangfjell Olsen & Uglestad Oslo Bulkskip 15250 1969 20.06. 01.07.
460 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1969 03.07. 12.07.
461 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1969 14.07. 16.07.
462 Aggi Trygve Eriksen Hgsd Stykkgodsskip 9500 1969 18.08. 20.08.
463 Norskjell Vestenfjelskeoljeselskap Hgsd Tankskip 622 1969 21.09. 21.09.
464 Kvitsøy Det Stavangerske D/S Stavanger Kystruteskip 650 1969 21.09. 26.09.
465 Pax Arne Østensjø Hgsd Bulkskip 2840 1969 29.09. 01.09.
466 Lars Meling H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9350 1969 01.09. 04.09
467 Geisha Gerner-Mathisen A/S Oslo Bulkskip 2940 1969 05.09. 09.09.
468 Lars Meling H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 9350 1969 10.09. 17.09.
469 Hansel Strandheim & Stensaker Bergen Bulkskip 2889 1969 17.09. 20.09.
470 Harald Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2368 bt 1969 01.10. 10.10.
471 Vinland Arne Dybvig Stavanger Singeldekker 859 1969 13.10. 21.10.
472 Frigora Chr.Haaland Hgsd Fryseskip 1300 1969 13.10. 21.10.
473 Høegh Augvald H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12600 1969 27.10. 11.11.
474 Polarlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2168 bt 1969 11.11. 20.11.
475 Erling Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1969 20.11. 06.12.
476 Margrethe Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8420 1969 11.12. 19.12.
477 Hans Egede A/S Nordtrål Harstad Tråler 984 1969 19.12.. 05.01.
478 Sagafjell Høvding Skipsopphugging S..sjøen Bulkcarrier 1694 1970 06.01. 16.01.
479 Sagafjell Høvding Skipsopphugging S.sjøen Bulkcarrier 1694 1970 23.01. 23.01.
480 Sagaland Høvding Skipsopphugging S.sjøen Bulkcarrier 1694 1970 06.02. 09.02.
481 Amuna Johan Amundsen Hgsd Trelastbåt 2721 1970 09.02. 18.02.
482 Bonanza Fred Olsen Oslo Linjeskip 9530 1970 20.02. 21.02.
483 Foldenfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6400 1970 25.02. 26.02.
484 Stokkvik Anders Stokka Hgsd Stykkgodsskip 1490 1970 27.02. 28.02.
485 Friborg Friman Skeie Kopervik Stykkgodsskip 990 1970 02.03. 04.03.
486 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2189 bt 1970 05.03. 08.03.
487 Topdalsfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6070 1970 09.03. 10.03.
488 Rethymnon Rethymon Shipping Co. Piræus Bulkcarrier 2057 1970 13.03. 17.03.
489 Velox Erik Smedsvig Hgsd Stykkgodsskip 5975 1970 18.03. 02.04.
490 Skaga Victor L.Schage Oslo Stykkgodsskip 4810 1970 02.04. 03.04.
491 Velox Erik Smedsvig Hgsd Stykkgodsskip 5975 1970 05.04. 24.04.
492 Vard Egil Næsheim Hgsd Trelastbåt 3150 1970 24.04. 28.04.
493 Amron Johan Amundsen Hgsd Stykkgodsskip 3050 1970 28.04. 30.04.
494 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt 1970 30.04. 06.05.
495 Stella Marina M.A.Eilertsen Fr,stad Passasjerferge 1883 bt 1970 08.05. 12.05.
496 Haugar Trygve Eriksen Hgsd Fiskebåt 412 bt 1970 08.05. 12.05.
497 Botticelli Fred Olsen Oslo Linjeskip 3410 bt 1970 13.05. 14.05.
498 Stokkfjord Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 885 1970 20.05. 21.05.
499 Merry Gørth Ths.B.Madsen Hgsd Fiskebåt 200 brt. 1970 20.05. 21.05.
500 Alnar Arne Wallevik P/R Hgsd Stykkgodsskip 546 1970 22.05. 26.05.
501 Samfrost Fellesfrost Stavanger Fryseskip 450 1970 22.05. 26.05.
502 Håkon Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2173 bt. 1970 27.05. 28.05.
503 Ragnvald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr,heim Hurtigrute 2196 bt 1970 31.05. 01.06.
504 Erling Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1970 02.06.
505 Faste Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystruteskip 1225 1970 10.06. 10.06.
506 Recto E.H.Kongshavn Hgsd Stykkgodsskip 2260 1970 11.06. 13.06.
507 Stokktind Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2050 1970 15.06. 16.06.
508 Arild Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 950 1970 18.06. 19.06.
509 Gloria Gerner-Mathisens Rederi Oslo Stykkgodsskip 2345 1970 28.06. 30.06.
510 Stokkfjord Anders Stokka Hgsd Stykkgodsskip 885 1970 20.07. 20.07.
511 Cometa Det Bergenske D/S Bergen Stykkgodsskip 7580 1970 28.07. 03.08.
512 Karmøy Det Stavangerske D/S Stavanger Kystruteskip 640 1970 13.08. 21.08.
513 Elisabeth Bakke Knut Knutsen OAS Hgsd Linjeskip 8540 1970 24.08. 26.08.
514 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt 1970 27.08. 01.09.
515 Friborg Friman Skeie Kopervik Stykkgodsskip 990 1970 09.09. 11.09.
516 Defteron Manopoulo Cia.Nav.S.A. Piræus Stykkgodsskip 9500 1970 18.09. 27.09.
517 Bonnard Fred Olsen Oslo Linjeskip 4025 1970 28.09. 01.10.
518 Finse J.M.Johannessen Bergen Stykkgodsskip 5360 1970 26.10. 04.10.
519 Arunto Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 2400 1970 04.11. 05.11.
520 Proton Manopoulo Cia.Nav.S.A. Piræus Stykkgodsskip 10900 1970 08.11. 22.11.
521 Byklefjell Olsen & Uglestad Oslo Stykkgodsskip 8500 1970 22.11. 30.11.
522 Triplex Fridtjov Høyerholt Bergen Fiskebåt 568 bt 1970 01.12. 15.12.
523 Torpo Paal Wilson Bergen Stykkgodsskip 897 1970 01.12. 03.12.
524 Astrid Bakk Ole Østervold P/R Bergen Fiskebåt 595 bt 1970 15.12. 22.12.
525 Ole Bakk Ole Østervold P/R Bergen Fiskebåt 348 bt 1970 15.12. 23.12.
526 Varodd Egil Næsheim Hgsd Stykkgodsskip 2960 1970 22.12. 23.12.
527 Fagerborg Anders Innvær Hgsd Stykkgodsskip 1070 1970 23.12. 13.01.
528 Recto E.H.Kongshavn Hgsd Stykkgodsskip 2260 1971 10.01. 27.01.
529 Gulette Rasmus Ellingsen Sk.havn Stykkgodsskip 2091 1971 18.01. 27.01.
530 Baghdad Fred Olsen Oslo Linjeskip 3862 1971 28.01. 06.02.
531 Bestikk Otto Chr.Bøhme Oslo Singeldekker 975 1971 08.02. 09.02.
532 Sagaland Høvding Skipsopphugging S,sjøen Bulkcarrier 1694 1971 08.02. 13.02.
533 Vesteraalen Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2117 bt 1971 15.02. 19.02.
534 Notos Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 4240 1971 22.02. 26.02.
535 Unni Sjur Lothe Hgsd Stykkgodsskip 1425 1971 26.02. 04.03.
536 Bosphorus Fred Olsen Oslo Linjeskip 4026 bt 1971 05.03. 14.03.
537 Golfstraum Rasmus Ellingsen Sk.havn. Stykkgodsskip 2091 1971 18.03. 22.03.
538 Troika Chr.Haaland Hgsd Gastanker 3227 1971 22.03. 26.03.
539 Baghdad Fred Olsen Hgsd Linjeskip 3862 bt 1971 26.03. 02.04.
540 Soldrott Solstad Rederi S,sjøen Stykkgodsskip 8700 1971 02.04. 07.04.
541 Toste Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystruteskip 777 1971 13.04. 16.04.
542 Tora Arne Teigen E.sund Tankskip 1415 1971 16.04. 19.04.
543 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 1971 21.04. 24.05.
544 Modus Chr.Holst P/R Oslo Tankskip 930 1971 28.04. 04.05.
545 Nordicmark Heyer & Tunnecke Bremen Ferge 1551 1971 04.05. 06.05.
546 Buenavista Fred Olsen Oslo Ro/Roskip 2369 bt 1971 08.05. 10.05.
547 Antonia Jacob Odland SS Hgsd Stykkgodsskip 7050 1971 11.05. 18.05.
548 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt 1971 19.05. 22.05.
549 Svithun Halfdan Hervig Hgsd Fryseskip 810 1971 24.05. 26.05.
550 Haugar Trygve Eriksen Hgsd Fiskebåt 412 bt 1971 24.05. 26.05.
551 Dalriada Stena Line Gøteborg Ro/Roskip 2540 1971 27.05. 28.05.
552 Bergerac Fred Olsen Oslo Linjeskip 4200 1971 01.06. 04.06.
553 Siravik Br.Klovning Hgsd Stykkgodsskip 1490 1971 07.06. 15.06.
554 Kr.Tønder AiS Nordtrål Harstad Tråler 984 bt 1971 07.06. 15.06.
555 Obrestad Det Stavangerske D/S Stavanger Kystruteskip 2494 1971 20.06. 26.06.
556 Hansel Nord Transport Bergen Singeldekker 4167 1971 26.07. 31.07.
557 Stokkfjord Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 1460 1971 03.08. 04.08.
558 Stavfoss O.H.Meling Stavanger Bulkcarrier 2871 1971 10.08. 13.08.
559 Balzac Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 4165 1971 13.08. 18.08.
560 Gulette Rasmus Ellingsen Sk.havn Stykkgodsskip 2091 1971 06.09. 07.09.
561 Braga Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 2777 1971 07.09. 11.09.
562 Kong Olav Det Stavangerske D/S Stavanger Hurtigrute 2604 bt 1971 19.09. 21.09.
563 Norelg A/S Norsk Mink Stavanger Fryseskip 500 1971 22.09 24.09.
564 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 1971 27.09. 02.10.
565 Amron Johan Amundsen Hgsd Singeldekker 3050 1971 04.10. 15.10.
566 Golfstraum Anders Utkilen Bergen Bulkcarrier 1910 1971 15.10. 21.10.
567 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2400 1971 22.10. 23.10.
568 Faro E.B.Aaabys Rederi Oslo Bulkcarrier 14300 1971 25.10. 28.10.
569 Golfstraum Anders Utkilen Bergen Bulkcarrier 1910 1971 29.10. 01.11.
570 Troika Chr.Haaland Hgsd Gastanker 3227 1971 01.11. 05.11.
571 Breisis Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 1971 16.11. 25.11.
572 Ole Sætermyr K.F.Løseth Ålesund Tråler 654 bt 1971 26.11. 16.12.
573 KMN Tyr Sjøforsvaret Mine rydder 1971 26.11. 14.12.
574 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1971 16.12. 23.12.
575 Ottar Birthing Ottar Huse Molde Tråler 753 bt 1971 16.12. 23.12.
576 Faste Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystruteskip 1225 1972 03.01. 06.01.
577 Minerva H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12470 1972 06.01. 14.01.
578 Curling H.Krohn Brekkes Rederi Hgsd Stykkgodsskip 8500 1972 14.01. 17.01.
579 Minerva H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12470 1972 20.01. 27.01.
580 Laetitia J.Jost Flensburg 3710 1972 27.01. 17.02.
581 Notos Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 4240 1972 18.02. 19.02.
582 Finnmarken Vesteraalens D/S S,.marknes Hurtigrute 2189 bt 1972 21.02. 25.02.
583 Ara Det Bergenske D/S Bergen Kystruteskip 1365 1972 25.02. 10.03.
584 Nordnorge Ofotens D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1972 07.03. 10.03.
585 Håkon Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2173 1972 13.03. 23.03.
586 Bonnard Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 4025 1972 10.04. 18.04.
587 Lofoten Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2597 bt 1972 20.04. 25.04.
588 Haugar Trygve Eriksen Hgsd Fiskebåt 412 bt 1972 20.04. 25.04.
589 Timur Venture Thome & Co Singapore Stykkgodsskip 9085 1972 26.04. 02.05.
590 Ottar Birthing Ottar Huse Molde Tråler 753 bt 1972 02.05. 06.05.
591 Botticelli Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 3050 1972 06.05. 10.05.
592 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1972 12.05. 16.05.
593 Ursa Det Bergenske D/S Bergen Kystruteskip 1315 1972 12.05. 16.05.
594 Granit A/S Granit Ålesund Tråler 562 bt 1972 23.05. 26.05.
595 Sneland 1 Richard Amlie Hgsd Bulkcarrier 15616 1972 26.05. 27.05.
596 Varangfjell Olsen & Uglestad Oslo Bulkcarrier 15251 1972 01.06. 03.06.
597 Triplex John Jensen Harstad Fiskebåt 621 bt 1972 05.06. 09.06.
598 Hans Egede A/S Nordtrål Harstad Tråler 984 bt 1972 05.06. 07.06.
599 Hamen Hans Utkilen Bergen Stykkgodsskip 1900 1972 07.06. 19.06.
600 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2400 1972 19.06. 22.06.
601 Braque Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 4025 1972 26.06. 01.07.
602 Foldenfjord Norske Amerika Linjen Oslo Linjeskip 6400 1972 31.07. 11.08.
603 Troika Chr.Haaland Hgsd Gastanker 3227 1972 11.08. 15.08.
604 Svolder E.B.Aaabys Rederi Oslo Stykkgodsskip 10376 1972 15.08. 18.08.
605 Petro King Stoneship E,sund Bulkcarrier 1750 1972 21.08. 22.08.
606 Arunto Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 2400 1972 21.08. 22.08.
607 Brenda Fred Olsen Oslo Linjeskip 2165 1972 29.08. 06-09.
608 Bruno Fred Olsen Oslo Linjeskip 3670 1972 06.09. 12.09.
609 Minerva H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12470 1972 15.09. 16.09.
610 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1972 18.09. 27.09.
611 Northern Lights Chr.Haaland Hgsd Fryseskip 4500 1972 28.09. 28.09.
612 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2400 1972 06.10. 10.10.
613 Buarøy E-& H Buarø Holmmelvik 1972 11.10. 18.10.
614 Atlas Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 765 1972 16.10. 18.10.
615 Kr.Tønder A/S Nordtrål Harstad Tråler 984 bt 1972 19.10. 25.10.
616 Bismillah Fred Olsen Oslo Stykkgodsskip 2777 1972 19.10. 21.10.
617 Ask August Kjærland Bergen Bulkcarrier 4196 1972 26.10. 31.11.
618 Granit A/S  Granit Bergen 562 bt 1972 26.10. 09.11.
619 Ottar Birthing Ottar Huse Ålesund Tråler 753 bt 1972 10.11. 24.11.
620 Skaanang Alfred Ersland Hgsd Stykkgodsskip 900 1972 14.12. 21.12.
621 Svithun Halfdan Hervig Hgsd Fryseskip 810 1972 22.12. 28.12.
622 Stavangeren Chr.Bjelland Stavanger Fryseskip 345 bt 1972 22.12. 28.12.
623 Smedesund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 895 1972 28.12. 29.12.
624 Gudvangen Fylkesbåtane i Sogn Bergen Ferge 313 brt. 1973 03.01. 06.01.
625 Lindo Paal Wilson Bergen Bulkcarrier 6348 1973 06.01. 08.01.
626 Gudvangen Fylkesbåtane i Sogn Bergen Kystruteskip 313 bt. 1973 08.01. 13.01.
627 Irina Torkel Alendal Hgsd Stykkgodsskip 890 1973 08.01. 13.01.
628 Midnattsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2098 bt 1973 16.01. 30.01.
629 Braque Fred Olsen Oslo Linjeskip 4025 1973 30.01. 01.02.
630 Erling Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt. 1973 05.02. 15.02.
631 Arunto Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 2400 1973 16.02. 19.02.
632 Amron Sverre Amundsen Hgsd Singeldekker 3050 1973 26.02. 02.03.
633 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2189 bt. 1973 10.03. 14.03.
634 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1973 15.03. 21.03.
635 Nordnorge Ofotens D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1973 21.03. 26.03.
636 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt 1973 27.03. 29.03.
637 Vesteraalen Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2117 bt 1973 29.03. 05.04.
638 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2400 1973 06.04. 09.04.
639 Stavangeren Chr.Bjelland Stavanger Fryseskip 345 bt 1973 09.04.
640 Varodd Egil Næsheim Hgsd Stykkgodsskip 2960 1973 10.04. 13.04.
641 King Frost Fellesfrost Stavanger Fryseskip 1010 1973 13.04. 30.04.
642 Stokktind Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2050 1973 30.04. 04.05.
643 Unni Sjur Lothe Hgsd Stykkgodsskip 1425 1973 04.05. 07.05.
644 Hardangerfjord HSD Bergen Ferge 883 bt 1973 07.05. 11.05.
645 Heia Lars Rey Johannessen Oslo Stykkgodsskip 392 1973 07.05. 11.05.
646 Erich Ruth Hamburg 1973 12.05. 18.05.
647 Astor Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 850 1973 21.05. 22.05.
648 Balkis Fred Olsen Oslo Linjeskip 4525 1973 22.05. 24.05.
649 H.Østervold Harald Østervold Bergen Fiskebåt 527 bt. 1973 25.05. 29.05.
650 Queen Frost Fellesfrost Stavanger Fryseskip 556 bt 1973 25.05. 29.05.
650 Siravik Br.Klovning Hgsd Stykkgodsskip 1490 1973 29.05. 30.05.
651 Astrid Bakk Ole Østervold P/R Bergen Fiskebåt 595 bt 1973 30.05. 04.06.
652 Ole Bakk Ole Østervold P/R Bergen Fiskebåt 348 bt. 1973 30.05. 04.06.
653 KNM Borgen Sjøforsvaret 1973 30.05. 04.06.
654 Haugar Trygve Eriksen Hgsd Fiskebåt 412 bt 1973 05.06. 07.06.
655 Pelle Haaland & Sønn Stavanger Lekter 1973 05.06. 08.06.
656 Stavangeren Chr.Bjelland Stavanger Fryseskip 345 bt 1973 12.06. 16.06.
657 KNM Borgen Norske Marinr Hjelpeskip 1973 12.06. 16.06.
658 Skudenes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 709 bt 1973 19.06. 20.06.
659 KNM Borgen Norske Marine Hjelpeskip 1973 19.06. 22.06.
660 Gulette Rasmus Ellingsen Sk.havn Stykkgodsskip 2091 1973 26.06. 28.06.
661 Bugorac Fred Olsen Oslo Linjeskip 1973 28.06. 02.07.
662 Smith Lloyd 12 Smit-Lloyd N.V. Willemstad Supplyskip 700 1973 02.07. 04.07.
663 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1973 06.08. 27.08.
664 Arnholt Storesund Rederi Hgsd Stykkgodsskip 785 1973 16.08. 17.08.
665 Ottar Birthing Ottar Huse Ålesund Tråler 753 brt. 1973 28.08. 14.09.
666 Bow Saphir J.M.Johannessen Bergen Tankskip 3100 1973 19.09. 19.09.
667 Anne Opem Per Opem Hgsd Stykkgodsskip 1490 1973 19.09
668 Braga Fred Olsen Oslo Linjeskip 2777 1973 24.09. 26.09.
669 Rangvald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2196 bt 1973 27.09. 28.09.
670 Ringfalk Hans L.Falck Bergen Bulkcarrier 4500 1973 01.10. 02.10.
671 Metco Richard Amlie Hgsd Tankskip 1020 1973 02.10. 05.10.
672 Polarbulk Kr.Gerh.Jebsen Bergen Cementskip 1400 1973 02.10. 05.10.
673 Queen Frost Fellesfrost Stavanger Fryseskip 492 bt 1973 08.10. 10.10.
674 Samfrost Fellesfrost Stavanger Fryseskip 450 1973 08.10. 10.10.
675 Svithun Halfdan Hervig Hgsd Fryseskip 810 1973 10.10. 12.10.
676 Bismillah Fred Olsen Oslo Ro/Roskip 2777 1973 15.10. 18.10
677 Gol August Kjærland Bergen Bulkcarrier 2068 1973 23.10. 02.11.
678 KNM Tyr Norske Marine Minelegger 1973 23.10. 02.11.
679 Ibis One Johs.Larsen Bergen Supplyskip 730 1973 05.11. 09.11.
680 Ibis Two Johs.Larsen Bergen Supplyskip 730 1973 05.11. 09.11.
681 Midnattsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2098 1973 12.11. 15.11.
682 Lloyd Copenhagen Solstad Rederi Sk.havn Semi Container 10891 1973 16.11. 21.11.
683 Erling Jarl Nordenfjelske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1973 23.11. 06.12.
684 Vestfart Odd Grotle Bergen Fiskebåt 599 bt 1973 23.11. 06.12.
685 Leo BDS Bergen Stykkgodsskip 1110 1973 10.12. 12.12.
686 Bow Alecto Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 3195 1973 12.12. 14.12.
687 Binny Sophus Schanche Bergen Singeldekker 4625 1973 15.12. 14.01.
688 Astrid Bakk Ole Østervold P/R Bergen Fiskebåt 595 bt 1973 15.12. 29.12.
689 Windblow A/S Winship Oslo Tankskip 2170 1973 29.12. 14.01.
690 West Avocet Peder Smedvig Stavanger Supplyskip 711 1974 15.01. 23.01.
691 Varodd Egil Næsheim Hgsd Singeldekker 2960 1974 31.01. 06.02.
692 Janja Jakobsen Shipping Oslo Bulkcarrier 2260 1974 06.02. 09.02.
693 Bravo Contender Blandford Shipping London Ferge 1204 bt. 1974 16.02. 19.02.
694 Hamen Hans Utkilen Bergen Singeldekker 1900 1974 20.02. 25.02.
695 Bruno Fred Olsen Oslo Linjeskip 2752 1974 25.02. 28.02.
696 Rangvald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2119 bt 1974 03.03. 07.03.
697 Nordlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2162 bt 1974 07.03. 08.03.
698 Harald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt 1974 11.03. 13.03.
699 Botticelli Fred Olsen Oslo Linjeskip 3410 1974 19.03. 25.03.
700 Nordnorge Ofotens D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1974 25.03. 29.03.
701 Håkon Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2173 bt 1974 03.04. 05.04.
702 Siragard Br.Klovning Hgsd Singeldekker 3050 1974 08.04. 18.04.
703 Balkis Fred Olsen Oslo Linjeskip 4525 1974 22.04. 25.04.
704 Ottar Birting Ottar Huse Ålesund Seismikkskip 753 bt 1974 25.04. 06.05.
705 Janja Jakobsen Shipping Oslo Bulkcarrier 2260 1974 06.05. 09.05.
706 Gullfinnur P/F Vestur Vestmanna Fiskebåt 576 bt 1974 06.05. 09.05.
708 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1974 10.05. 13.05.
709 Stavfjord O.H.Meling Stavanger Singeldekker 15710 1974 14.05. 20.05.
710 Vitan Odd Grotle Bergen Fiskebåt 488 bt. 1974 21.05. 21.05.
711 Vestfart Odd Grotle Bergen Fiskebåt 599 bt 1974 21.05. 21.05.
712 Vitan Odd Grotle Bergen Fiskebåt 488 bt 1974 22.05. 29.05.
713 Vestfart Odd Grotle Bergen Fiskebåt 599 bt 1974 22.05. 29.05.
714 Astrid Bakk Ole Østervold P/R Bergen Fiskebåt 595 bt 1974 30.05. 05.06.
715 Queen Frost Fellesfrost Stavanger Fryseskip 492 bt 1974 30.05. 05.06.
716 Tore Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystruteskip 1325 1974 05.06. 07.06.
717 Cementus Kr.Gerh.Jebsen Brevik Cemenskip 1370 1974 11.06. 17.06.
718 Bergerac Fred Olsen Oslo Linjeskip 4200 1974 17.06. 21.06.
719 Longva John Longva Ålesund Tråler 1092 bt 1974 24.06. 28.06.
720 Arild Storesund Rederi Hgsd Singeldekker 960 1974 24.06. 28.06.
721 Austvik Storesund Rederi Hgsd Singeldekker 1645 1974 01.07. 10.07.
722 Sirina Br.Klovning Hgsd Singeldekker 890 1974 01.07. 06.07.
723 Longva John Longva Ålesund Tråler 1092 bt 1974 10.07. 10.07.
724 Peder Huse Torodd Huse Molde Tråler 766 bt 1974 05.08. 16.08.
725 Sigurd Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystruteskip 1905 1974 21.08. 24.08.
726 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkcarrier 2400 1974 26.08. 29.08.
727 Arunto Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 2400 1974 26.08. 29.08.
728 Brenda Fred Olsen Hgsd Linjeskip 2165 1974 02.09. 06.09.
729 Bow Alecto Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 3195 1974 09.09. 12.09.
730 Constructor Norship Hgsd Dykkerskip 900 1974 12.09. 20.09.
731 Austvik Storesund Rederi Hgsd Bulkcarrier 1645 1974 16.09. 20.09.
732 Braga Fred Olsen Oslo Linjeskip 2777 1974 20.09. 27.09.
733 Astragale S.A.R.L. Narval Sevres Kjerneboreskip 1149 gt. 1974 30.09. 11.10.
734 Polarlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2163 bt 1974 14.10. 17.10.
735 Midnattsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2098 bt 1974 21.10. 24.10.
736 Minerva H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12470 1974 28.10. 01.11.
737 Erling Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1974 04.11. 08.11.
738 Frakto Knut Sætre Bergen Singeldekker 814 1974 12.11. 13.11.
739 Bagdad Fred Olsen Oslo Linjeskip 4425 1974 15.11. 20.11.
740 Gullhav Per Haaland E.sund Singeldekker 580 1974 21.11. 29.11.
741 Kr.Tønder A/S Nordtrål Harstad Tråler 984 bt 1974 02.12. 12.12.
742 Vitan Odd Grotle Bergen Fiskebåt 488 bt 1974 12.12. 18.12
743 Sjøvik Molde 1974 13.12. 18.12.
744 Wassertor P/R Wassertor/ VTG Hamburg Supplyskip 903 1974 19.12. 20.12.
745 Stella Salvator Norsk Bjergings Kompani Bergen Supply 1330 1974 30.12. 10.01.
746 Torfinn Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystruteskip 1280 1975 02.01. 04.01.
747 Constructor Norship Hgsd Dykkerskip 1450 bt 1975 11.01. 21.01.
748 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt 1975 11.01. 21.01.
749 Mambo J.Brunvall Singapore Bulkskip 4500 1975 25.01. 01.02.
750 Haugnes Kjønnøy Kr,sund Singeldekker 1975 25.01. 01.02.
751 Constructor Norship Hgsd Dykkerskip 900 1975 01.02. 07.02.
752 Rumba J.Brunvall Bergen Bulkskip 4500 1975 07.02. 12.02.
753 Håkon Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2173 bt 1975 12.02. 20.02.
754 Finnøy Det Stavangerrske D/S Stavanger Ferje 490 bt 1975 21.02. 26.02.
755 Amanda Tysk 1975 21.02. 26.02.
756 Edda Salvator Norsk Bjergingskompagni Bergen Supplyskip 1330 1975 27.02. 03.03.
757 Ragnvald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2119 bt. 1975 03.03. 06.03.
758 Amanda Kiel 1975 03.03. 06.03.
759 Edda Salvator Norsk Bjergingskompagni Bergen Supplyskip 1330 1975 06.03. 09.03.
760 Vesterålen Norsk Bjergingskompagni S.marknes Hurtigrute 2117 bt 1975 09.03. 14.03.
761 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt. 1975 16.03. 20.03.
762 Jaster Dres Shipping Sortland Seismikk 1234 bt 1975 20.03. 20.03.
763 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2189 bt 1975 01.04. 04.04.
764 Kommandøren Fylkesbåtane i Sogn Bergen Ferge 780 bt. 1975 04.04. 09.04.
765 Nordlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2162 bt 1975 09.04. 16.04.
766 Harald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt 1975 16.04. 19.04.
767 Brunette J.Brunvall Bergen Bulkskip 2300 1975 21.04. 25.04.
768 Arunto Storesunds Rederi Hgsd Bulkskip 2400 1975 25.04. 30.04.
769 Langenuen Anders Stokka Hgsd Bulkskip 2300 1975 30.04. 09.06.
770 Fostraum Anders Utkilens Rederi Bergen Tankskip 810 1975 05.05. 09.06.
771 Innherred Innherreds D/S Steinkjær Kystruteskip 750 1975 10.06. 13.06.
772 Stokksund Anders Stokka Hgsd Bulkskip 2850 1975 10.06. 13.06.
773 Arnholt Storesunds Rederi Hgsd Bulkskip 785 1975 13.06. 16.06.
774 Siralyn Br.Klovning Hgsd Singeldekker 1919 1975 16.06. 17.06.
775 Seisearch Dres Shipping Sortland Seismikk 1234 bt. 1975 17.06. 23.06.
776 Ramsnes Kristian Jebsen Bergen Bulkskip 6258. 1975 23.06. 24.06.
777 Seisearch Dres Shipping Sortland Seismikk 1234 bt 1975 28.06. 07.07.
778 Dokk Pontong Nr.5 HMV Hgsd Pontong 1975 28.06. 11.09.
779 Gulette Rasmuss Ellingsen Sk.havn Singeldekker 2091 1975 29.07. 14.08.
780 Sunnmøre Fylkesbåtane i Møre Ålesund Kystruteskip 2308 1975 15.08. 28.08.
781 Brunla J.Brunvall Bergen Bulkskip 8001 1975 15.09. 19.09.
782 Karmøy Boy Br.Klovning Hgsd Supplyskip 770 1975 19.09. 20.09.
783 Jomsborg Jens Hagen Oslo Kystruteskip 778 1975 30.09. 03.10.
784 Dokk Pontong Nr 6 HMV Hgsd Pontong 1975 26.09
785 Midnattsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2098 bt. 1975 06.10. 09.10.
786 Trans Sea Seatrans Bergen Palleskip 2740 1975 13.10. 15.10.
787 Neptun Herkules Simon Møkster Stavanger Singeldekker 1988 1975 20.10. 24.10.
788 Bow Saphire Rederiet Odfjell Bergen Tankskip 3100 1975 30.10. 03.11.
789 Smøla Salvator Norsk Bjerginskkompani Bergen Supplyskip 1330 1975 04.11. 08.11.
790 Herkules Norsk Bjerginskkompani Bergen Redningsbåt 552 bt 1975 10.11. 11.11.
791 Constructor Norship Hgsd Dykkerskip 1450 bt 1975 11.11. 17.11.
792 Røyksund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 1001 1975 11.11. 15.11.
793 Hans Oscar Wirens R/A Piteå Taubåt 448 bt 1975 17.11. 28.11.
794 Polarlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2163 bt 1975 17.11. 28.11.
795 Erling Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt. 1975 28.11. 03.12.
796 Haugar Trygve Eriksen Hgsd Fiskebåt 412 bt. 1975 04.12. 19.12.
797 Stokkfrakt Knut Sætre Bergen Bulkskip 499 bt 1975 04.12. 12.12.
799 Broco Bird Helge Kyvik Hgsd Supplyskip 915 1975 12.12. 16.12.
800 Obrestad Det Stavangerrske D/S Stavanger Kystruteskip 498 bt. 1975 17.12. 19.12.
801 Smedesund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 1169 1975 29.12. 31.12.
802 Hystein Simon Møkster Stavanger Singeldekker 1200 1976 05.01. 09.01.
803 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt 1976 12.01. 16.01.
804 Sea Fortune N.R.Bugge Tønsberg Supplyskip 499 bt 1976 20.01. 28.01.
805 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636 1976 29.01. 09.02.
806 Gadus Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1530 bt 1976 10.02. 13.02.
807 Nordstjernen Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2194 bt 1976 16.02. 23.02.
808 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1976 24.02. 27.02.
809 Varild Valmar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 5900 1976 02.03. 06.03.
810 Kong Olav Det Stavangerrske D/S Stavanger Hurtigrute 2604 bt. 1976 08.03. 15.03.
811 Nordlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2162 bt. 1976 16.03. 21.03.
812 Harald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt. 1976 22.03. 30.03.
813 Oslo Salvator Arvid Bergvall Jr. Oslo AH-tug 499 bt. 1976 30.03. 05.04.
814 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marnes Hurtigrute 2189 bt 1976 30.03. 05.04.
815 Rognes Kristian Jebsen Bergen Bulkskip 6258 1976 06.04. 07.04.
816 Follum Supplier Seatrans Bergen Newsprint carrier 2750 1976 20.04. 23.04.
817 Labrador Asbjørn Støylen Ålesund Tråler 974 bt 1976 23.04. 07.05.
818 Europaferjan Jan Erik Dyvi Oslo Ferge 2209 bt. 1976 27.04. 28.04.
819 Haugar Trygve Eriksen Hgsd Fiskebåt 412 bt 1976 07.05. 24.05.
820 Ottar Birthing I/S Huse-Sponsheim Molde Tråler 753 bt 1976 07.05. 24.05.
821 Normannvåg Era Shipping Oslo Singeldekker 1976 24.05. 27.05.
822 Seisearch Dres Shipping Sortland Seismikk 1234 bt 1976 27.05. 31.05.
823 Normannvåg Era Shipping Oslo Singeldekker 1976 08.06. 11.06.
824 Avant Storesunds Rederi Hgsd Singeldekker 2200 1976 08.06. 11.06.
825 Arnholt Storesunds Rederi Hgsd Singeldekker 785 1976 14.06. 17.06.
826 Karmøy Boy Br.Klovning Hgsd Supplyskip 770 1976 14.06. 18.06.
827 Dokk Pontong 7 HMV Hgsd Flytedokkpontong 1976 23.06. 17.08.
828 Smedesund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 1169 1976 06.08. 10.08.
829 Eir August Kjærland Bergen Bulkskip 2900 1976 17.08. 24.08.
830 Aril Storesunds Rederi Hgsd Singeldekker 950 1976 24.08. 26.08.
831 Haukeli Det Stavangerrske D/S Stavanger Kystruteskip 1200 1976 26.08. 01.09.
832 Obrestad Det Stavangerrske D/S Stavanger Kystruteskip 498 bt 1976 06.09. 13.09.
833 Seaway Jura Stolt Comex Seaway Hgsd Supplyskip 943 1976 14.09. 15.09.
834 Svithun Halfdan Hervig Hgsd Fryseskip 810. 1976 15.09. 17.09.
835 Adalvik Keflavik 1976 15.09. 17.09.
836 Stavsund O.H.Meling Stavanger Bulkskip 2942 1976 20.09. 21.09.
837 Tender Power Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Anchorhandler 1976 01.10. 07.10.
838 Innherrad Innherrrad D/S Steinkjær Kystruteskip 1976 07.10. 15.10.
839 West Albatross Peder Smedvig Stavanger Supplyskip 1976 07.10. 15.10.
840 Tender Pull Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Anchorhandler 1976 15.10. 21.10.
841 Ramsnes Kristian Jebsen Bergen Bulkskip 6258 1976 22.10. 29.10.
842 Edda Sprite Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1976 29.10. 06.11.
843 Constructor Norship Hgsd Dykkerskip 1450 bt. 1976 06.11. 11.11.
844 Tender Carrier Wilh.Wilhelmsen Tønsberg ST/BY rescue 2667 1976 11.11. 18.11.
845 West Albatross Peder Smedvig Stavanger Supplyskip 700 1976 11.11. 13.11.
846 Mare Novum Gebr.de Haas Rotterdam Tankskip 3135 1976 18.11. 20.11.
847 Anders Kjønnø Rederiet Kjønnø Kr.sund Singeldekker 850. 1976 24.11. 26.11.
848 Ailos Norsk Bjergingskompagni Bergen Taubåt 761 bt 1976 24.11. 26.11.
849 Ottar Birthing I/S Huse-Sponsheim Molde Tråler 753 1976 26.11. 02.12.
850 Villea Basse Ole Basse Mortensen Svaelka Sidetråler 677 bt 1976 02.12. 03.12.
851 Trønderbas Ivan Ulsund Rederi Namsos Fiskebåt 920 bt 1976 03.12. 08.12.
852 Reksnes Kristian Jebsen Bergen Bulkskip 6258. 1976 08.12. 09.12.
853 Mare Novum Gebr.de Haas Rotterdam Tankskip 3135 1976 09.12. 11.12.
854 Villea Basse Ole Basse Mortensen Svaelka Sidetråler 677 bt. 1976 13.12. 06.01.
855 Lovima Torkel Alendal Hgsd Singeldekker 860. 1976 13.12. 28.12.
956 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1977 06.01. 12.01.
857 Varild Valdemar Skogland Hgsd Stykkgodsskip 5900. 1977 12.01. 14.01.
858 Normand Engineer Solstad Rederi Sk.havn Supplyskip 790 1977
859 Intersub Three Singapore 1977 24.01. 28.01.
860 Brunhorn J.Brunvall Bergen Bulkskip 8001. 1977 31.01. 08.02.
861 Edda Sprint Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1977 14.02. 18.02.
862 Soknavik O.H.Meling Stavanger Bulkskip 1950 1977 14.02. 18.02.
863 Vesterålen Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2117 bt 1977 21.02. 25.02.
864 Hans Oscar Wirens R/A Piteå Taubåt 448 bt 1977 28.02. 04.03.
865 Tender Power Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Anchorhandler 615 1977 28.02. 04.03.
866 Stad Sky Sverre Farstad Ålesund Supplyskip 1050. 1977 04.03. 08.03.
867 Hans Oscar Wirens R/A Pireå Taubåt 448 bt 1977 04.03. 08.03.
868 Ragnvald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2119 bt 1977 09.03. 16.03.
869 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1977 18.03. 23.03.
870 Håkon Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2173 bt. 1977 28.03. 01.04.
870 Tender Commander Wilh.Wilhelmsen Tømsberg ST/BY rescue 2600 1977 13.04. 15.04.
872 Seaway Eagle Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1036. 1977 09.05. 14.05.
873 Jæren Det Stavangerrske D/S Stavanger Kystruteskip 906 1977 09.05. 14.05.
874 Seaway Eagle Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1036 bt 1977 16.05. 16.05.
875 Svithun Halfdan Hervig Hgsd Fryseskip 815. 1977 18.05. 23.05.
876 Smedesund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 1169. 1977 18.05. 23.05.
877 Brunvard J.Brunvall Bergen Bulkskip 4300 1977 23.05. 27.05.
878 Anne Opem Per Opem Hgsd Singeldekker 1919. 1977 31.05. 06.06.
879 Sea Bure Fred Olsen Oslo Supplyskip 846 1977 31.05. 03.06.
880 Ramsland Kasper Nielsen Stavanger Singeldekker 1380 1977 06.06. 08.06.
881 Anglo Storesunds Rederi Hgsd Bulkskip 2260. 1977 06.06. 08.06.
882 Tender Contest Wilh.Wilhelmsen Tønsberg ST/BY rescue 2600 1977 09.06. 18.06.
883 Veavik Georg K.Georgesen Kopervik Singeldekker 1160. 1977 09.06. 18.06.
884 Klara Birting P/R for Klara Birthing Molde Fiskebåt 711 1977 20.06. 24.06.
885 Rognes Kristian Jebsen Bergen Bulkskip 6258. 1977 24.06. 01.07.
886 Siragard Br.Klovning Hgsd Bulkskip 2830. 1977 02.08. 12.08.
887 Peder Huse Torodd Huse & Co Molde Tråler 766 bt 1977 02.08. 12.08.
888 Dokkpontong Nr.4 HMV Hgsd Dokk pontong 1977 19.08. 06.09.
889 Gadus II Leif Høegh & Co Ålesund Tråler 1517 bt. 1977 06.09. 23.09.
890 Stad Breeze Mithassel & Co Oslo Supplyskip 1150. 1977 06.09. 09.09.
891 Stad Girl Mithassel & Co Oslo Supplyskip 1118. 1977 19.09. 23.09.
892 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1046 bt 1977 26.09 04.10.
893 Bismillah Fred Olsen Oslo Linjeskip 2777 1977 10.10. 14.10.
894 Pasila Etala-Soumen O/Y Helsingfors Bulkskip 7884 1977 17.10. 21.10.
895 Ibis Six Johs.Larsen Bergen Supplyskip 800 1977 25.10. 28.10.
896 Lunde Senior Lunde Slepebåtrederi Stavanger Taubåt 500. 1977 01.11. 04.11.
897 Seaway Eagle Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1036 bt 1977 07.11. 10.11.
898 Stad Breeze Mithassel & Co Oslo Supplyskip 1150. 1977 07.11. 10.11.
899 Polarlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2163 bt 1977 14.11. 18.11.
901 Seaway Jura Stolt Comex Seaway Hgsd Supplyskip 943. 1977 21.11. 28.11.
902 Normand Flower Solstad Rederi Sk.havn Supplyskip 890. 1977 28.11. 07.12.
903 Seaway Perm Stolt Comex Seaway Hgsd Supplyskip 1020 1977 28.11. 07.12.
904 Dokk Pontong nr.4 HMV Hgsd Pontong 1977 09.12. 04.01.
905 De Gele Tulp O.H.Meling St.Martens Bulkskip 1950 1977 15.12. 28.12.
906 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1978 12.01. 02.02.
907 Trane Trawler København 1978 12.01. 25.01.
908 Vesterålen Vesteraalens D/S St.marknes Hurtigrute 2117 bt. 1978 06.02. 16.02.
909 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1046 bt. 1978 17.02. 03.03.
910 Dokkport tørrdokken HMV Hgsd Dokkport 1978 18.02. 25.02.
911 Lofoten Vesteraalens D/S St.marknes Hurtigrute 2597 bt. 1978 27.02. 03.03.
912 Edda Sprint Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1978 06.03. 10.03.
913 Harald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt 1978 07.03. 10.03.
914 Seawy Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1046 bt. 1978 13.03. 22.03.
915 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 brt. 1978 13.03. 17.03.
916 Normand Flipper Solstad Rederi Sk.havn Supplyskip 900. 1978 20.03. 22.03.
917 Nordlys Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2162 bt 1978 28.03. 01.04.
918 Kong Olav Det Stavangerrske D/S Stavanger Hurtigrute 2604 bt 1978 03.04. 08.04.
919 Constructor Norship Hgsd Dykkerskip 1450 bt 1978 10.04. 14.04.
920 Erling Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2125 bt 1978 12.04. 14.04.
921 Siragard Br.Klovning Hgsd Bulkskip 2830. 1978 17.04. 21.04.
922 Havstrand F/T Havstrand Ålesund Tråler 877 1978 24.04. 26.04.
923 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1046 bt 1978 02.05. 02.05.
924 Minerva H.M.Wrangell Hgsd Stykkgodsskip 12470. 1978 03.05. 09.05.
925 Jon Viking Viking Supply Ship Kr.sand Anchorhandler 929 bt 1978 23.05. 08.06.
926 Vimi Johannes Stangeland Bergen Fiskebåt 496 bt. 1978 23.05. 09.06.
927 Normand Vibran Vibran Shipping Hgsd Supplyskip 775. 1978 08.06. 28.06.
928 West Osprey Peder Smedvig Stavanger Supplyskip 800 1978 12.06. 16.06.
929 Dag Viking Viking Supply Ship Kr.sand Anchorhandler 900 bt 1978 19.06. 22.06.
930 Karmøy Boy Br.Klovning Hgsd Supplyskip 770 1978 03.07. 05.07.
931 Peder Huse Torodd Huse & Co Molde Tråler 766 bt 1978 10.07. 14.07.
932 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkskip 2400. 1978 14.07. 21.07.
933 Normand Skipper Solstad Rederi Sk.havn Supplyskip 790. 1978 24.07. 23.08.
934 Austri Det Stavangerrske D/S Stavanger Kystruteskip 499 bt 1978 14.08. 23.08.
935 Tender Contest Wilh.Wilhelmsen Tønsberg ST/BY rescue 2600 1978 29.08. 30.08.
936 Tender Searcher Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 1150.. 1978 05.09. 13.09.
937 Rokel Afro Lebanese Maritime Beirut Bulkskip 3716 1978 15.09. 27.09.
938 Håtramp & Håtruck Haaland & Sønn Stavanger 1978 27.09.
939 Midnattsol Det Bergenske D/S Bergen Hurtigrute 2098 bt 1978 02.10. 06.10.
940 Dokkport tørrdokken HMV Hgsd Dokkport 1978 11.10. 24.10.
941 Finnøy Det Stavangerrske D/S Stavanger Ferje 490 bt. 1978 16.10. 24.10.
942 Goel Egede A/S Nordtrål Harstad Tråler 984 bt 1978 26.10. 02.11.
943 Stad Sky Sverre Farstad Ålesund Supplyskip 1150. 1978 26.10. 02.11.
944 Stad Scandia Sverre Farstad Ålesund Supplyskip 1930. 1978 16.11. 13.11.
945 Auk Truck Larsen & Hagen Sandnes Supplyskip 760 1978 13.11. 18.11.
946 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1046 bt 1978 22.11. 07.12.
947 Sea Piper Bugge Supply Tønsberg Supplyskip 2090 1978 29.11. 02.12.
948 Tender Contest Wilh.Wilhelmsen Tønsberg ST/BY rescue 2600 1978 07.12. 15.12.
949 Ole Bakk Ole Østervold Bergen Fiskebåt 478 bt. 1978 18.12. 21.12.
950 Astrid Bakk Ole Østervold Bergen Fiskebåt 800 bt 1978 18.12. 21.12.
951 Gardar Patrekur H/f Island Fiskebåt 158 bt. 1979 02.01. 03.01.
952 Zefyr Br.Dahl Stavanger Singeldekker 894 1979 04.01. 19.01.
953 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1979 22.01. 03.02.
954 Seaway Eagle Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1036 bt 1979 22.01. 03.02.
955 Haabull Haaland & Sønn Stavanger Taubåt 1979 05.02. 09.02.
956 Karmsund Veritas-Ruten Hgsgd Kystruteskip 1250. 1979 12.02. 15.02.
957 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2189 bt 1979 19.02. 22.02.
958 Håkon Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt. 1979 28.02. 02.03.
959 Cod Truck Larsen & Hagen Sandnes Supplyskip 760 1979 05.03. 12.03.
960 Nor Truck Larsen & Hagen Sandnes Supplyskip 760 1979 05.03. 12.03.
961 Seisearch Dres Shipping Sortland Seismikk 1234 bt 1979 13.03. 16.03.
962 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1979 19.03. 23.03.
963 Tender Commander Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 2600 1979 26.03. 26.03.
964 Leif Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 710 1979 26.03. 30.03.
965 Ragnvald Jarl Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2119 bt 1979 02.04. 06.04.
966 Global Team Bergen Lekter 1979 10.04. 20.04.
967 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1046 bt 1979 10.04. 10.04.
968 Edda Sprint Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1979 23.04. 27.04.
969 Anne Viking Viking Supply Ship Kr,sand Supplyskip 1036. 1979 23.04. 27.04.
970 Stad Scotia Sverre Farstad Ålesund Supplyskip 1930. 1979 03.05. 11.05.
971 NN Norwigian Constructor Oslo Lekter 1979 03.05. 11.05.
972 Lunde Senior Lunde Slepebåtrederi Stavanger Taubåt 500. 1979 14.05. 15.05.
973 NN Norwigian Constructor Oslo Lekter 1979 14.05. 01.06.
974 Langeland Anders Stokka Hgsd Bulkskip 2400. 1979 21.05. 05.06.
975 Stad Supplier Ivar An Christensen Oslo Supplyskip 1150. 1979 05.06. 08.06.
976 Toratank Arne Teigen E,sund Tankskip 1415. 1979 18.06. 26.06.
977 Røyksund Veritas-Ruten Hgsd Kystruteskip 1250. 1979 29.06. 02.07.
978 Normand Trader Solstad Rederi Sk.havn Supplyskip 2800. 1979 30.07. 01.08.
979 Astor Storesunds Rederi Hgsd Bulkskip 3100. 1979 01.08. 04.08.
980 Båtsfjord Båtsfjord Havfiske Selsk. Ålesund Tråler 293 bt 1979 09.08. 20.08.
981 Persfjord Båtsfjord Havfiske Selsk. Ålesund Tråler 299 bt 1979 09.08. 20.08.
982 Seaway Eagle Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1036 bt 1979 27.08. 29.08.
983 Elisabeth Berg Petter Y.Berg Drammen Fryseskip 9260. 1979 01.09. 12.09.
984 Edda Sprint Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1979 17.09. 22.09.
985 Anglo Storesunds Rederi Haugesund Bulkskip 2260. 1979 22.10. 24.10.
986 Norskjell Oljeselskapet Nor Hgsd Tankskip 1450. 1979 29.10. 01.11.
987 Geco Alpha Geco Oslo Seismikk 2980 bt 1979 02.11. 09.11.
988 Anne Viking Viking Supply Ship Kr,.sand Supplyskip 1036. 1979 19.11. 07.12.
990 Goel Egede A/S Nordtrål Harstad Tråler 984 bt. 1980 08.01. 11.01.
991 Nornews Express Forest Transport Bergen Newsprint Carrier 1402 1980 11.01.
992 Dokkpontong Nr.3 HMV Hgsd Pontong 1980 11.01. 13.02.
993 Edith Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 722 1980 14.02. 21.02.
994 Erik Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1150. 1980 25.02. 01.04.
995 Tor Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 722 1980 08.04. 12.04.
996 Sira Giant Br.Klovning Hgsd Supplyskip 2445. 1980 22.04. 28.04.
997 Seaway Eagle Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1036. 1980 12.05. 16.05.
998 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 975. 1980 19.05. 21.95.
999 Dokkpontong Nr.2 HMV Hgsd Pontong 1980 30.05. 09.96.
1000 Deler flammetårn ELF Frigg Flammetårn 1980 12.06. 05.08.
1001 Flammetårn ELF Frigg Flammetårn 1980 13.06. 03.08.
1002 Lunde Senior Lunde Slepebåt Rederi Stavanger Taubåt 499 bt. 1980 06.08. 08.08.
1003 Røyksund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 1250. 1980 11.08. 14.08.
1004 Karmsund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 1250. 1980 20.08. 25.08.
1005 Kifi HMV Hgsd Fiskemoderskip 2986 1980 26.08. 29.08
1006 Radian Star Hellesøy Skipsbyggeri Irsk Fiskebåt 480 bt 1980 02.09. 02.09.
1007 Azalea England 1980 03.09. 05.09.
1008 Dag Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1116 1980 25.09. 03.10.
1009 Astor Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 3100. 1980 06.10. 08.10.
1010 Ben Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 758 1980 06.10. 08.10.
1011 Gardno USSR USSR Tråler 1980 09.10. 17.10.
1012 Ben Viking Viking Supply Ship Hgsd Supplyskip 758 1980 09.10. 13.10.
1013 Anne Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1039 1980 28.10. 07.11.
1014 Thordis Tønnevold Rederi Grimstad Tankskip 3188. 1980 07.11. 10.11.
1015 Alantes Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 3100. 1980 20.11. 29.11.
1016 Ragna Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1039 1980 25.11. 02.12.
1018 Anglo Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 2260. 1980 02.12. 04.12.
1019 Tromøysund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 762. 1980 04.12. 05.12.
1020 Jomsborg A/S Lund Cargo Bergen Kystrutrskip 765 bt 1980 11.12. 06.01.
1021 Sira Giant Br.Klovning Hgsd Supplyskip 2450. 1981 06.01. 22.01.
1022 Balder Turku Parley Augustsson Oslo Supplyskip 1150. 1981 06.01. 10.01.
1023 Telekabel Televerket Oslo Kabellegger 861 bt 1981 15.01. 13.02.
1024 Røyksund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 1250. 1981 13.02. 12.03.
1025 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1981 18.03. 18.03.
1026 Hans Egede Harstad Seismikk 1636 1981 19.03. 23.03.
1027 Arunto Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 2400. 1981 23.03. 03.04.
1028 Nautic Bergen 1981 23.03. 03.04.
1029 Odda HSD Bergen Ferge 372 bt 1981 06.04. 08.04.
1030 Ben Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1981 08.04. 13.04.
1031 Mai Ole Nilsen Harstad Fiskebåt 906 bt 1981 22.04. 30.04.
1032 Jon Viking Viking Supply Ship Kr.sand Anchor handler 1116. 1981 30.04. 23.05.
1033 Hop August Kjærland Bergen Bulkskip 2946 1981 25.05. 27.05.
1034 Tres Western Shipping Hgsd Bulkskip 1361. 1981 09.06. 13.06.
1035 Håbull Haaland & Sønn Stavanger Taubåt 176 bt 1981 15.06. 19.06.
1036 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 975. 1981 29.06. 03.07.
1037 Tromøysund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 762. 1981 06.07. 08.07.
1038 Odin Ingeniør F.Selmer A/S Oslo Kranlekter 192 bt 1981 10.08. 17.08.
1039 Karmsund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 1250. 1981 12.08. 17.08.
1040 Avant Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 2200. 1981 17.08. 28.08.
1041 Dokkpontong Nr 1 HMV Hgsd Pontong 1981 31.08. 06.10.
1042 Dag Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1116. 1981 09.09. 17.09.
1043 Edda Sprint Østensjø Rederi Kr,sand Supplyskip 1930. 1981 21.09. 25.09.
1044 Ibis One Johs.Larsen Bergen Supplyskip 737 1981 28.09. 02.10.
1045 Normand Vibran Vibran Shipping Hgsd Supplyskip 775. 1981 06.10. 09.10.
1046 Edith Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1981 13.10. 19.10.
1048 Normand Engineer Solstads Rederi Sk.havn Supplyskip 790. 1981 22.10. 26.10.
1049 Harald Jarl Det Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt. 1981 26.10. 30.10.
1050 Erik Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1150. 1981 02.11. 06.11.
1051 Tor Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1981 09.11. 11.11.
1052 Seaway Hawk Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 975. 1981 11.11. 14.11.
1053 Normand Rock Solstads Rederi Sk.havn Anchor handler 500. 1981 17.11. 20.11.
1054 Normand Ross Solstads Rederi Sk.havn Anchor handler 500. 1981 23.11. 28.11.
1055 Olav Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1150. 1981 23.11. 28.11.
1056 Hop August Kjærland Bergen Bulkskip 2946 1981 30.11. 04.12.
1057 Artic Seal Odd Berg Tromsø Dykkerskip 2012. 1981 10.12. 23.12.
1058 Artic Seal Odd Berg Tromsø Dykkerskip 2012. 1982 04.01. 07.01.
1059 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1982 07.01. 15.01.
1060 Lunde Senior Lunde Slepebåt Rederi Stavanger Taubåt 499 bt 1982 15.01. 25.01.
1061 Håkon Jarl Det Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2173 bt. 1982 25.01. 29.01.
1062 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt 1982 01.02. 18.02.
1063 Rangvald Jarl Det Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2196 bt 1982 22.02. 26.02.
1964 Ragna Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1680. 1982 06.03. 12.03.
1065 Balder Vaasa Parley Augustsson Oslo Supplyskip 1150. 1982 08.03. 12.03.
1066 Anne Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1680 1982
1067 Spirit Sky Arvid Bergvall Panama Taubåt 295 bt. 1982 15.03. 19.03.
1068 Edda Sprite Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1982 22.03. 31.03.
1069 Queen Frost Norway Foods Ltd. Stavanger Fryseskip 1105. 1982 01.04. 07.04.
1070 Balder Fosna Parley Augustsson Oslo Supplyskip 1150. 1982 01.04. 05.04.
1071 Norkyn Vesteraalens D/S S.marknes Kystrutrskip 1385. 1982 13.04. 19.04.
1072 Tora Arne Teigen E.sund Tankskip 1415. 1982 20.04. 27.04.
1073 Gann Rogaland Sjøguttskole Stavanger Skoleskip 1500 bt 1982 28.04. 30.04.
1074 Viking Girl Lauritz Eidesvig Hgsd Supplyskip 1735. 1982 03.05. 05.05.
1075 Atle Jarl Det Nordenfjeldske D/S Tr.heim Kystrutrskip 1285. 1982 05.05. 14.05.
1076 Viking Boy Lauritz Eidesvig Hgsd Supplyskip 1219. 1982 24.05. 10.06.
1077 Varberg Tore Ulsund E.sund Fiskebåt 1180 bt. 1982 01.06. 10.06.
1078 Sima Egersund Lekter 1982 11.06. 09.07.
1079 Karmøy Boy Br.Klovning Hgsd Supplyskip 770. 1982 22.06. 09.07.
1080 Karmsund Veritas-Ruten Hgsd Kystrutrskip 1250. 1982 02.08. 05.08.
1082 HE nr.1 Høyer Ellefsen Oslo Lekter 1982 02.08. 05.08.
1083 HE nr.2 Høyer Ellefsen Oslo Lekter 1982 05.08. 09.08.
1084 Torleik Hgsd Lekter 1982 18.02. 23.08.
1085 Leif Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1982 23.08. 27.08.
1086 West Tern Peder Smedvig Stavanger Supplyskip 880. 1982 30.08. 02.09.
1087 Normand Ranger HMV Hgsd Supplyskip 1150. 1982 02.09. 09.09.
1088 West Tern Peder Smedvig Stavanger Supplyskip 1150. 1982 09.10. 10.09.
1089 Torafjord Arne Teigen E.sund Tankskip 2400. 1982 14.09. 17.09.
1090 Lunde Senior Lunde Slepebåt Rederi Stavanger Taubåt 499 bt 1982 21.09. 24.09.
1091 Torani Br.Thormodsen Hgsd Taubåt 63 bt 1982 27.09. 08.09.
1092 Norindo Supplier Norindo Sandnes Supplyskip 890. 1982 30.09. 01.10.
1093 Ben Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1982 11.10. 18.10.
1094 Normand Ranger HMV Hgsd Supplyskip 1150. 1982 22.10. 23.10.
1095 Gorm Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1982 25.10. 29.10.
1096 Tender Power Wilh Wilhelmsen Tønsberg AH-tug 637. 1982 01.11. 13.11.
1097 Tender Power Wilh Wilhelmsen Tønsberg AH-tug 637. 1982 18.11. 20.11.
1098 Dokkpontong nr.8 HMV Hgsd Pontong 1982 03.12. 14.01.
1099 Kvitsøy Det Stavangerske D/S Stavanger Kystrutrskip 1169. 1982 27.12. 05.01.
1100 Norskjell Oljeselskapet NOR Hgsd Tankskip 1450. 1982 13.12. 14.12.
1101 Edda Sprint Østensjø Rederi Hgsd Supplyskip 1930. 1983 11.01. 12.01.
1102 Normand Prosper HMV Hgsd Supplyskip 1150. 1983 19.01. 21.01.
1103 Nordnorge Ofoten D/S Narvik Hurtigrute 2611 bt. 1983 24.01. 28.01.
1104 Normand Providence Sverre Odland Hgsd Supplyskip 1900. 1983 31.01. 09.02.
1105 Skandi Alfa Austevoll Supply Bergen Supplyskip 1100. 1983 31.01. 09.02.
1106 Gorm Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1983 10.02. 14.02.
1107 Harald Jarl Det Nordenfjeldske D/S Tr.heim Hurtigrute 2568 bt 1983
1108 Tenderr Clipper Wilh.Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 2000. 1983 28.02. 09.03.
1109 Geco Sigma Geco Oslo Seismikkskip 1245 bt. 1983 28.02. 01.03.
1110 Seagair BP Petroleum Devel. Lerwick St/By skip 2826 bt 1983 09.03. 12.03.
1111 Vestfonn Sigvald Bergesen Stavanger Supplyskip 2465. 1983 14.03. 21.03.
1112 Tor Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1983 11.04. 18.04.
1113 Edith Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1983 11.04. 18.04.
1114 Gann Rogaland Sjøguttskole Stavanger Skoleskip 1500 bt 1983 18.04. 28.04.
1115 Balder Fosna Parley Augustsson Oslo Supplyskip 1150. 1983 18.04. 28.04.
1116 Stad Breeze Reinh.Mithassel Oslo Supplyskip 1150. 1983 02.05. 06.05.
1117 Olav Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1150. 1983 02.05. 06.05.
1118 Lance Statens Sjøkartverk Tromsø Research 756. 1983 09.05. 09.05.
1119 Svitzer Jarl Svitzers Bjerging København Taubåt 800. 1983 16.05. 16.05.
1120 Samfrost Norway Foods Ltd. Stavanger Fryseskip 493 bt. 1983 18.05. 27.05.
1121 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1983 27.05. 28.05.
1122 HMV V HMV Hgsd Flytekrane 1983 30.05. 13.06.
1123 Blue Safe K/S A/S Fedje Bergen St/By skip 488 bt. 1983 01.06. 03.06.
1124 Erik Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1150. 1983 06.05. 13.06.
1125 Essex Ferry Lekter 1983 14.06. 07.07.
1126 Gorm Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1983 01.08. 05.08.
1127 Trans Baltic Seatrans Bergen Palleskip 2800. 1983 11.08. 16.08.
1128 Aasland H.M.Torkelsen Bergen Singeldekker 1020. 1983 17.08. 18.08.
1129 Austvik Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 3983. 1983 24.08. 26.08.
1130 Skandi Beta Austevoll Supply Bergen Supplyskip 1217. 1983 05.09. 12.09.
1131 Gorm Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1217. 1983 13.09. 19.06.
1132 Torian Br.Thormodsen Hgsd Taubåt 85 bt 1983 29.09. 05.10.
1133 Nornews Service Seatrans Bergen Palleskip 3927. 1983 01.11. 02.11.
1134 Bømmeløy Lauritz Eidesvik Hgsd Fiskebåt 1186 bt. 1983 02.11. 10.12.
1135 Anne Opem Per Opem Hgsd Singeldekker 1950. 1983
1136 Normand Ranger Solstads Rederi Sk.havn Supplyskip 1150. 1983 16.12. 23.12.
1137 Seaway Petrel Stolt Comex Seaway Hgsd Surveyor 499 bt 1983 27.12. 30.12.
1138 Haukeli Det Stavangerske D/S Stavanger Kystrutrskip 1110. 1983 30.12. 06.01.
1139
1140 Ragne Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1680. 1984 16.01. 31.01.
1141 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1984 06.02. 15.02.
1142 WC 178 -WC 179 Tysk Klaff lektere 1984 16.02. 01.03.
1143 Lunde Senior Lunde Slepebåt Rederi Stavanger Taubåt 499 bt 1984 05.03. 07.03.
1144 Gann Rogaland Sjøguttskole Stavanger Skoleskip 1500 bt 1984 26.03. 29.03.
1145 Frank Viking Viking Supply Ship Kr.sand A/H tug 640. 1984 29.03. 06.04.
1146 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1984 11.04. 12.04.
1147 Flornes Johs.Hjertaker Bergen Kystrutrskip 400. 1984 24.04. 08.05.
1148 Odda HSD Bergen Ferge 372 bt 1984 24.04. 04.05.
1149 Arunto Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 2438. 1984 11.05. 16.05.
1150 Stad Neptun Reinh.Mithassel Oslo Supplyskip 3065. 1984 12.06. 16.06.
1151 Sound Truck Sea Truck Shipping Dundee Supplyskip 2507 1984 25.06. 29.06.
1152 Muddrapp m/2 lektere Stolt Røthing Hgsd Mudderapp. 1984 25.06. 29.06.
1153 Skandi Hav District Offshore Bergen Supplyskip 3200. 1984 02.07. 06.07.
1154 Edith Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1325. 1984 09.07. 11.07.
1155 Coast Harstad Tor Husjord Narvik Paleskip 1150. 1984 23.07. 15.08.
1156 Havdrøn Nils O.Sandtorv Bergen Fiskebåt 632 bt 1984 16.08. 18.08.
1157 Cometa Nor-Cargo Bergen Ro/Ro 4450. 1984 20.08. 27.08.
1158 Nordfonn Sigvald Bergesen Stavanger Supplyskip 2200. 1984 27.08. 04.09.
1159 Langenuen Anders Stokka Hgsd Liftoff/Lifton 2337 1984 10.09. 13.09.
1160 Active Duke J.Hagenæs Ålesund Supplyskip 3230. 1984 24.09. 26.09.
1161 Frank Viking Viking Supply Ship Kr.sand AH-tug 640. 1984 08.10. 1|2.10.
1162 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2189 bt 1984 15.10. 20.10.
1163 Anne Opem Per Opem Hgsd Singeldekker 1950. 1984 22.10. 24.11.
1164 Seaway Falcon Stolt Comex Seaway Hgsd Dykkerskip 1636. 1984 29.10. 31.10.
1165 Normand Skipper Solstads Rederi Sk.havn Supplyskip 803. 1984 05.11. 09.11.
1166 Alantes Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 3100. 1984 12.11. 21.11.
1167 Singelslep 3 Singel & Grus Sandnes Lekter 1984 21.11. 23.11.
1168 Lunde Senior Lunde Slepebåt Rederi Stavanger Taubåt 499 bt 1984 27.11. 30.11.
1169 Skandi Fjord District Offshore Bergen Supplyskip 3200. 1984 03.12. 08.12.
1170 Norskjell Vestenfjelskeoljes.Nor Hgsd Tankskip 1473. 1984 13.12. 15.12.
1171 Active Duke J.Hagenæs Ålesund Supplyskip 3230. 1984 17.12. 20.12.
1172 Astor Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 3060. 1984 27.12. 17.01.
1173 Artic Seal Odd Berg Tromsø Dykkerskip 2012. 1985 24.01. 06.02.
1174 Nornanborg Det Stavangerske D/S Stavanger Kystruteskip 1200. 1985 07.02. 11.02.
1175 Vardenes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 891 bt. 1985 11.02. 13.02.
1176 Ulsnes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 951 bt. 1985 13.02. 15.02.
1177 Tungenes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 926 bt. 1985 18.02. 20.02.
1178 Skudenes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 709 bt. 1985 25.02. 06.03.
1179 Anne Opem Per Opem Hgsd Singeldekker 1950. 1985 06.03. 08.03.
1180 Saby Harald Innvær Hgsd Bulkskip 2630. 1985 09.03. 14.03.
1181 HMV lekter HMV Hgsd Lekter 1985 18.03.
1182 Utstraum Alf Utkilen Bergen Fryseskip 1834. 1985 25.03. 30.03.
1183 Gann Rogaland Sjøguttskole Stavanger Skoleskip 1985 09.04. 12.04.
1184 Nordfonn Sigvald Bergesen Stavanger Supplyskip 2200. 1985 15.04. 17.04.
1185 Tender Tartan Wilhelm Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 1600. 1985 17.04. 19.04.
1186 Håbull Haaland & Sønn Stavanger Taubåt 176 bt. 1985 20.04. 22.04.
1187 Var København Lekter 1985 22.04. 29.04.
1188 Torleik Hgsd Lekter 1985 22.04. 29.04.
1189 Torian Br.Thormodsen Hgsd Taubåt 85 bt. 1985 22.04. 29.04.
1190 Viking Boy Lauritz Eidesvik Hgsd Supplyskip 1150. 1985 02.05. 04.05.
1191 Strand Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 930 bt. 1985 04.05. 15.05.
1192 Norskjell Vestenfjeldskeoljes.Nor Hgsd Tankskip 1473. 1985 05.06. 06.06.
1193 Håbull Haaland & Sønn Stavanger Taubåt 176 bt. 1985 13.06. 14.06.
1194 Solfonn Sigvald Bergesen Stavanger Supplyskip 2200. 1985 17.06. 21.06.
1195 Lance Statens Sjøkartverk Harstad Research 756. 1985 03.07. 03.07.
1196 Dryaden P531 Danske Marine København Vaktbåt 170 depl. 1985 05.08. 05.08.
1197 Singelslep 3 Singel og Grus Sandnes Lekter 1985 26.08. 29.08.
1198 Kongsbru Br.Olsen Stavanger AH tug 499 bt. 1985 26.08. 29.08.
1199 Dux Østensjø Rederi Hgsd Taubåt 160 brt 1985 17.09. 18.09.
1200 Pax Østensjø Rederi Hgsd Taubåt 160 bt. 1985 19.09. 20.09.
1201 Tender Tracer Wilhelm Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 1430. 1985 24.09. 26.09.
1202 Austvik Storesund Rederi Hgsd Bulkskip 3983 1985 08.10. 10.10.
1203 North Sea Surveyor Aksel Økland Bergen Survey 499 bt. 1985 05.11. 08.11.
1204 Tender Tracer Wilhelm Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 1430. 1985 07.11. 08.11.
1205 Bjørge Barge no.2 Bjørge Offshore Lekter 1985 13.11. 20.11.
1206 Normand Drott Solstad Rederi Sk,havn Supplyskip 2095 1985 20.11. 26.11.
1207 Safe Truck Sea Truck Shipping Sandnes Supplyskip 2518 bt. 1985 27.11. 02.12.
1208 Olav Viking Viking Supply Ship Kr.sand Supplyskip 1185 1985 05.12. 12.12.
1209 Tender Power Wilhelm Wilhelmsen Tønsberg AH-tug 637 1985 12.12. 17.12.
1210 Håbull Haaland & Sønn Stavanger Taubåt 176 bt. 1985 12.12. 17.12.
1211 Tender Tartan Wilhelm Wilhelmsen Tønsberg Supplyskip 1600. 1986 06.01. 13.01.
1212 Finnøy Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 490 bt. 1986 14.01. 19.01.
1213 Finnmarken Vesteraalens D/S S.marknes Hurtigrute 2189 bt. 1986 20.01. 25.01.
1214 Vardenes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 891 bt. 1986 29.01. 07.02.
1215 Pan Star Georg K.Georgsen Panama Singeldekker 1160. 1986 11.02. 21.02.
1216 Skudenes Det Stavangerske D/S Stavanger Ferge 709 bt. 1986 03.03. 19.03.
1217 Randfonn Sigvald Bergesen Stavanger Supplyskip 2200 1986 19.03. 22.03.
1218 Nordkyn Veteraalens D/S S,marknes Kystruteskip 1385 1986 01.04. 07.04.
1219 Gann Rogaland Sjøguttskole Stavanger Skoleskip 1500 bt. 1986 01.04. 04.04.
1220 Statsråd Lemkuhl Stif.Statsråd Lemkuhl Bergen Skoleskip 1701 bt. 1986 15.04. 23.04.
1221 Viking Baby Lauritz Eidesvik Hgsd Supplyskip 1150. 1986 24.04. 30.04.
1222 Viking Queen Lauritz Eidesvik Hgsd Supplyskip 2295. 1986 24.04. 30.04.
1223 Viking Girl